2752
2734
عنوان

علت خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 861 بازدید | 86 پست
اگه غلظت خون باشه حتما حجامت اردیبهشت ماه ..پاییزم میشد اگر از صفرا یا سودا بیشتر با تغذیه درمان ...

مرسی عزیزم

یکم درباره صفرای زیاد بگو

من طب سنتی و دوست دارم وقبول دارم

خودم بلغمم و شوهرم صفرا

دنیا گذرگاهه گذرگاهی که کوتاهه   فقططططط و فقططططط خود خداااااا هوای آدمو داشته باشه   خدا جونم میدونی چقدر دوستت دارم فقط و فقطم خودتو دارم   با تمام وجودم دوستت دارم مرسی هوامو داری عشقم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یکم راجب مواد غذایی ک صفرا و سودا رو میشکنه و از بین میبره میگم...چیزایی ک خودم روزانه تو غذاهامون مصرف میکنم!

سرکه 

سکنجبین

روغن زیتون

بو کردن گلاب

استفاده از نوره (نوره باز طبیعی)

کسى که مؤمنى را براى گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود امام صادق علیه السلام
یعنی همه مشکل اینو دارن  قبلا اینقد خیانت بود؟

قبلا تغذیه ها انقدر مزخرف نبود!

الان پای تراریخته و آت آشغال ب زندگیامون باز شده!

کسى که مؤمنى را براى گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود امام صادق علیه السلام
2731
اخه عزیزم چطور قدیما ذاتا خراب نبود! انقدر آمار خیانت بالا نبود؟؟؟ ما فرزندان همون آدماییم..چطو ...

طرز فکرا‌ داره ثانیه با ثانیه عوض میشه 

طریقه زندگی 

اگه طرز فکر و سبک زندگی ما مثل گذشته بود حتما الان خیانت کمتر بود ولی هم‌ تغذیه میتونه دلیلش باشه هم عقیده هم کمبود عاطفی 

یه سری فاکتورهای خاصی جمع شدن که عامل خیانت هستن ولی با وجود همه اینا دلیل بر خیانت نیست 

اصلا غیرقابل توجیهه

دیوانه ترین دلبر این شهر تو بودی❤😍
مرسی عزیزم یکم درباره صفرای زیاد بگو من طب سنتی و دوست دارم وقبول دارم خودم بلغمم و شوهرم صفرا

عزیزم طبیعیه ...جوونا اکثرا صفرایین باید صفرایی باشن ..

صفرا خوبه ..شخص و زبر و زرنگ و کاری میکنه ...قوت و قدرت و زیاد میکنه ...اکثر مردای جوونم صفرایین

اما باید متعادل باشه و انقدر زیاد نشه ک بدن رو بهم بریزه ...

صفرای زیاد بدخلقی بد اخلاقی میاره زود عصبی میشن!

ادمایی صفراوی اکثرا کم خونن...

فقط باید تغذیه متعادل باشه...شخص صفراوی زیاد نباید شیرینیجات و شکر سفید بخوره ک صفراش بالا میزنه عالی ترین براشون سرکه ابغوره ..سکنجبینهههه..

خودت ک بلغمی سردو تر زیاد نخور اصلااا...بلغمیا زود چاق میشن مخصوصا دور شکم و پهلو خابشون زیاد کسل و سستن ..اینم نباید زیاد بش ک مشکل ساز میشه .غذاهای گرم و خشک مغزیجان زیاد بخور!

منتها من چون بحث گناه و خیانت و میخاستم بگم طبع مربوط ب اونو گفتم .

چه تاپیک خوبییه😍

ادامه بده بیشتر توضیح بده اسی جون😘

چه ڪردم بــا خودم ڪه مــــرگ و زندگــــی برام فرقی نداره...💔   💔رنجیـــدم ولی خنـــدیدم ڪسی نفهمیــد کہ چقـــدر درد دیدم...💔.💔.💔
طرز فکرا‌ داره ثانیه با ثانیه عوض میشه  طریقه زندگی  اگه طرز فکر و سبک زندگی ما مثل گذشت ...

ببین هر چقدرم که طرز فکرها عوض بشه یه چیزایی ثابته

مثلا کره زمین کلی تغیرات داره ولی یه چیزایی ثابته مثل شب و روز فصلها و و و

ارزشهایی مثل وفاداری چیزیه که عوض نمیشه

دنیا گذرگاهه گذرگاهی که کوتاهه   فقططططط و فقططططط خود خداااااا هوای آدمو داشته باشه   خدا جونم میدونی چقدر دوستت دارم فقط و فقطم خودتو دارم   با تمام وجودم دوستت دارم مرسی هوامو داری عشقم  
طرز فکرا‌ داره ثانیه با ثانیه عوض میشه  طریقه زندگی  اگه طرز فکر و سبک زندگی ما مثل گذشت ...

طرز فکر از کجا میاد؟؟؟!

شخصی ک طبع سودا داره افکارش بسیار منفیه ...

تک تک تغییرات تو بدن به تغذیه ربط داره ...

چه تاپیک خوبییه😍 ادامه بده بیشتر توضیح بده اسی جون😘

باشه عزیزم فداتشم سوالی داشتین بپرسین در خدمتم😍😁

ببین هر چقدرم که طرز فکرها عوض بشه یه چیزایی ثابته مثلا کره زمین کلی تغیرات داره ولی یه چیزایی ثابت ...

دقیقا گلم....به نظر من تغذیه سالم ..افکار سالم میشه زندگی سالم 

عزیزم طبیعیه ...جوونا اکثرا صفرایین باید صفرایی باشن .. صفرا خوبه ..شخص و زبر و زرنگ و کاری میکنه . ...

مرسی اسی جون

شوهرم زیاد آبلیمو و نارنج میخوره

یه چیز جالبتر بگم!

خیانت طبعش سرده ..ینی گناه طبعش سرده!

شخصی ک خیانت میکنه فک کن سودایی هم باشه سرد در سرد میشه تهش افسردگی ...دور از جون اخرش بیماریهای روانی!

عزیزم کاش علائم طبع سودایی و بلغمی و صفرایی رو واضح بگید و درموردش توضیح بدید

ممنون🌼

چه ڪردم بــا خودم ڪه مــــرگ و زندگــــی برام فرقی نداره...💔   💔رنجیـــدم ولی خنـــدیدم ڪسی نفهمیــد کہ چقـــدر درد دیدم...💔.💔.💔
2706