2752
2734
عنوان

علت خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 861 بازدید | 86 پست
گلم اینجارو داشته باش میام تدابیرشو میگم بهت!

باشه عزیزم.ممنون میشم.من فقط چن وقته از نوره استفاده میکنم ماهی یبار

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود...گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود...گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است...گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود...گاهی برای خنده دلم تنگ میشود...گاهی دلم تراشه ای از سنگ میشود...گویی به خواب بود جوانی مان گذشت...گاهی چه زود فرصتمان دیر میشود 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

گلم برا تدابیر سودا 

روغن زیتون سودارو میشکنه!

هفته ای یکبار بادمجان با روغن زیتون میل کن

عطرای گرم طبیعی ک از عطاری خریدی بو کن هر شبببب من عطر گل نرگس و محمدی دارم 

ماهی دو بار نوره مالی کن اما نوره باز کیلویی ک از عطاریا میخری شرکتیا سمن!

بدون کفش روی چمن راه برو

کفش زرد بپوش..کفش مشکی اصلا نپوش

شبا دمنوش گرم بخور دمنوش ترکیبی ک خودم میخورم(اسطوخودوس+گل گاوزبان+به لیمو+آویشن+بادرنجبویه)

حتما حتما سرچ کن غذاهایی ک عامل تولید سودان یادداشت کن بزن رو در یخچال و اصلا نخورشون.

غذاهای گرم و مرطوب باید بخوری سردیجات نخوری

حمام گرم خیلی خوبههههه حمام باید گرم باشه مث جهنممم که فضولات و خارج کنه از بدن

قطره روغن بنفشه کنجدی بخر از عطاریا هر شب یه قطره تو هر طرف بینی 

اگ معتقد هسی ...نماز و سجده ی طولانیم سودابر هست فوق العاده

کسى که مؤمنى را براى گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود امام صادق علیه السلام

https://tabaye.ir/khelt-sodaحتما ببین اینجارو

کسى که مؤمنى را براى گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود امام صادق علیه السلام
مرسیییییی🤗😍🤗

گلم شما حتما قبل یا بعد غذا سرکه سیب  ..سکنجبین ..ابغوره یا هر چیز ترشی هر روز بخور ک صفرا رو میشکنه

روغن زیتون.‌.غذاهای صفرازا نخور تو نت سرچ کن...

آلو..عدس...خاکشیر و ترنجبین صبح ناشتا...بارهنگ .هر چیزی ک بدنت و خنک کنه ..عرق کاسنی و شاهتره بسیار مفیده برات...

غذاهای گرم و خشک نخور مثل غذاهایی ک زیاد ادویه دارن.

اینجارم حتما ببین

https://tabaye.ir/khelt-safra

یه چیز جالبتر بگم! خیانت طبعش سرده ..ینی گناه طبعش سرده! شخصی ک خیانت میکنه فک کن سودایی هم باش ...

چه جالب

این موضوعات زمینه تحقیقاتی دارن 

چه خوب میشه که به جای تاپیک های بیهوده اینجور تاپیک ها تو موضوعات پربازدید و داغ بشه 

دیوانه ترین دلبر این شهر تو بودی❤😍
چه جالب این موضوعات زمینه تحقیقاتی دارن  چه خوب میشه که به جای تاپیک های بیهوده اینجور تاپیک ...

ممنون گلم ..متاسفانه فقط تاپیکای جنجالی اهمیت دارن برا خانوما😂

ممنون گلم ..متاسفانه فقط تاپیکای جنجالی اهمیت دارن برا خانوما😂

بله متاسفانه 😂😂

ولی اینجور تاپیکا اطلاعات رو بالا میبره و واقعا سودمنده👌

دیوانه ترین دلبر این شهر تو بودی❤😍
گلم برا تدابیر سودا  روغن زیتون سودارو میشکنه! هفته ای یکبار بادمجان با روغن زیتون میل کن عط ...

مرسی عزیزم.خیلی لطف کردی

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود...گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود...گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است...گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود...گاهی برای خنده دلم تنگ میشود...گاهی دلم تراشه ای از سنگ میشود...گویی به خواب بود جوانی مان گذشت...گاهی چه زود فرصتمان دیر میشود 
من کاربر قدیمیم چند سالی بود نبودم برگشتم دیدم تمام تاپیکا منفی...من خرفامو میزنم ی تحقیق اساسی بکنی ...

ببخشید مجبور شدم اینجا پیام بزارم

میگن باید اسم دخترمو عوض کنم

چیکار کنم؟

میشه واسم حساب کنید

و خدایی که در این نزدیکی است