2733
2734
عنوان

بنظرتون حرف بدی زدم ک با گریه رفت؟

576 بازدید | 41 پست

من یه دوستی دارم ینی فامیلم هستیم ۳۳ سالشه.بعد یه خواهر داره شدیداااااا با شوهرش مشکل داره‌چنبارم‌تا پا طلاق رفتن ولی‌ مادر و خواهر دختره راضی نیستن طلاق بگیره میخوان فقط اسم شوهر روش باشه.خود دخترع هم گفت خواهر و مادرم بیچارم کردن.خلاصه این دوستم یروز خونه ما بود گفت خواهرم داره فحشم میده میگه چرا طرفداری شوهرمو میکنید و فلان و اینحرفا

منم فقط بهش گفتم‌خب تو و مامانت کاری باهاش نداشته باشید بزارید هرتصمیمی میخواد بگیره

یهو دوستم اشکاش سرازیر شد ک اررره خواهرم تورو پر کرده گفته من‌نمیزارم طلاق بگیره ساعت یکو نیم‌ظهر با گریه از خونه ما زد بیرون.منم اصن ن دنبالش رفتم و ن چیزی.چون واقعا هیچی بهش نگفتع بودم ک‌قهر کنه.چون خودشم همیشه میگفت نمیزاریم طلاق بگیره چون طلاقم بگیره کسی نمیاد بگیرتش...بنظرتون من حرف بدی زدم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه ولی اصلا حرفی نزن کلا ایشون طاقت انتقاد نداشت

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
2738

حرف بدی نزدی ولی باید میرفتی دنبالش و نمیذاشتی با اون حال بره، یا دلداریش میدادی یا معذرت خواهی میکردی و... 

احتمالا خودش از این موضوع ناراحت بوده که یه دفعه ای گریه کرده 😞

2706