2737
2734
عنوان

کیا تازگیابچه هاشونو بینایی سنجی بردن بیان لطفا😙

| مشاهده متن کامل بحث + 710 بازدید | 26 پست
نه بابا.دیگه اینجوری نیست. یه دقیقه وقت میبره کلا‌  من سه ساله دارم دخترمو میبرم.  یه هف ...

درمانگاه می‌برید یا چشم پزشکی.

خدایاشکرت😍درپیکرمن دوقلب دارد ضربان هی چرخ بزن درمن ودل رابتکان.خاله هادعاکنید نی نی سالم بیادبغلم
نه یه چند ماهگی باید بینایی سنجی اینا ببری تو کارتت زده

اخه دیروزم بهداشت واکسن زدم هیچی نگفتن فقط گفت ازمایش ادراد و مدفوع و کم خونیشو زودتر بده دیر شده🙄

پسرم زندگیم ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من سه هفته قبل بردم. میشینی رو صندلی بچه رو میگیری بغلت از دور یه دستگاه میگیرن جلو چشماش دو ث ...

یعنی حتی واسه بچه ۴ ساله هم همونه؟؟اخه دوسالگی بردم اینطور بود من فکر میکنم بزرگتر شده اون جهت ها رو نشون میدن؟؟

مثل خاراندن یه زخم پس از خوب شدن"""یاد یک عشق عذابیست که لذت دارد👌🏻
2731
اخه دیروزم بهداشت واکسن زدم هیچی نگفتن فقط گفت ازمایش ادراد و مدفوع و کم خونیشو زودتر بده دیر شده🙄

نآزمایش چی.بهداشت بهت شنوایی سنجی و بینایی سنجی نمیگه

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
پسر منم چهار سالشه. مگه بچه چهارساله میتونه جهتا رو بگه؟؟

نمیدونم گفتم شاید دیگه اون دستگاه نیس چون بلد نبودن حرف بزنن اون سن

مثل خاراندن یه زخم پس از خوب شدن"""یاد یک عشق عذابیست که لذت دارد👌🏻
نه بابا.دیگه اینجوری نیست. یه دقیقه وقت میبره کلا‌  من سه ساله دارم دخترمو میبرم.  یه هف ...

من انگشتم رفت تو چشم بچم بردمش دکتر چشم پزشک با دستگاه معاینش کرد همون میشه بینایی سنجی؟

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2738
نآزمایش چی.بهداشت بهت شنوایی سنجی و بینایی سنجی نمیگه

پس کی بگه؟؟دکترشم واسه چکاب بردم نگفت.حالا از کجا بپرسم؟؟

ازمایشی ک یسالگی میدن واسه کم خونی و اینا...من نبردم بخاطر کرونا 

پسرم زندگیم ❤
پس کی بگه؟؟دکترشم واسه چکاب بردم نگفت.حالا از کجا بپرسم؟؟ ازمایشی ک یسالگی میدن واسه کم خونی و اینا ...

من آزمایش ندادم واسه یکسالگی واکسن داره.از بیمارستان که بدنیا اومد بهت پرونده دادن و دوتا کارت یکیش شنوایی سنحی یکیش بینایی سنجی توشزده می ببری

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
من آزمایش ندادم واسه یکسالگی واکسن داره.از بیمارستان که بدنیا اومد بهت پرونده دادن و دوتا کارت یکیش ...

اره منم ندادم ولی چندسالیه ک باید انجام بشه.مرسی گلم ❤

پسرم زندگیم ❤
من انگشتم رفت تو چشم بچم بردمش دکتر چشم پزشک با دستگاه معاینش کرد همون میشه بینایی سنجی؟

نمیدونم والاه. ولی من سه ساله دارم میبرم فقط با دستگاه معاینه میکنن.بعدش یه کارت میدن که باید نگهداریم

غربت کسی نباش که تو را وطن دیده است ....