2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان تو ۲۸ هفته یکی ۹۰۰ گرم یکی ۱۱۰۰گرم. کم نیست به نظرت؟؟ وزنم خیلی بالانرفته تا الان؟ هرکی مبینتم ...

مال منم هفته ۲۸ همون حدودا بودن دقیق یادم نیست.

منم شکمم خیلی بزرگ بود هرکس میدید متوجه میشد دوتان البتع من قبل بارداریمم شکمم داشتم شکم تخت نبودم

هروقت یاد گرفتی با نادان بحث نکنی،بدون اونوقت بزرگ و عاقل شدی😊
2728
عزیزم من تنبلی دارم، میدونی چه ورزشی بهتره واسه وزن کم کردن و درمان تنبلیم؟ مثلا ایروبیک، بدنسازی یا ...

عزیزم.... چربی سوزی قطعا خوبه، ولی بدنسازی رو حتما باید ادامه بدی و قطعا هم نتیجه میگیری، ببین تو گوگل پلی یه سری برنامه ها هست، به مدت 30روز ورزش داره هر روز ورزش مخصوص اون روز رو انجام میدی، تو این کرونا ک نمیشه رفت باشگاه، میتونی خودت تو خونه انجام بدی، چیزای چرب و شیرین نخور، غذاهای شور هم چاق کنندست، ببین اینی که میگم رو درست کن قبل از ناهار و شام بخور، تو یه کاسه متوسط ماست بریز توش هویج و خیار رنده کن یکم نمک بزن، یه ربع قبل ناهار و شام بخور، خیییییییلی موثره، برا شکم و پهلو هم ورزش پلانک خیلی خوبه تو نت سرچ کن، فقط اراده میخواد برای کم کردن وزن، من خیلی راحت بخوام هم وزن کم میکنم هم اضافه چون قلقش اومده دستم و اراده دارم💪، تو هم میتونی حتماااااا

🌹لطفا عکس پروفایلم کپی نشه ممنونم🌹➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم…🍃🍃🌱 ♥️عشق♥️ یعنی دو نفر👩‍❤️‍👨 حالشون بی دلیل کنار هم خوب باشه انقد سختش نکنین🍀 همسر جونم تو مردترینی واسم👸🏻♥️🫅🏻

قبلش ۷۲ کیلو بودم ماه آخر ۸۰ کیلو شدم که فردا زایمان باز همون ۷۲ بودم. الانم که پسرم دو سال و نیمس ۶۵ کیلو شدم

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹
2738
عه چجوری وزنت ک خوبه چجوری شکمت بزرگه؟؟؟ سزارینی بودی؟ 

سز بودم

وزنم خودکار اومد پایین بدون هیچ تلاش و ورزشی

ولی کلن کم غذا هستم بچه شیر دادم و بعدش سرکار خب سختی هم داشت بیخوابی و کار خونه و بیرون وزنم اومد پایین و لی اوف از شکمم

پسرم الان بعد شش سال یه وقتایی صدا میزنه مامان شکم گنده شکمت و کوچولو کن  

چطور راه میری اسی‌.لاغری حدی داره

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
من کلن وزنم قبل بارداری به دلایلی 58 بود ماه آخر 84 بعدش رو 74 اینا بودم شش ماه بعدش که اومدم سرکار ...

تو هم مث منی منم قبلا 58 بودم الان شدم64 با یه شکم گنده همه میگن تو بارداری شکمت ایجوری بزرگ نبود که الان شده 😳

خدایا خیلی خسته ام 😔😔😔
2706