2733
2734

کسی یعد عکس رنگی باردار شده؟؟؟؟

امیدم به عکس رنگیه🥺 که بعدش باردار بشم

ای آنکه دوست دارمت  اما ندارمت 💔،بر سینه می فشارمت ، اما ندارمت💔 ای آسمان من که سراسر ستاره ای تا صبح می شمارمت ، اما ندارمت💔 در عالم خیال خودم چون چراغ اشک بر دیده میگذارمت ، اما ندارمت 💔می خواهم ای درخت بهشتی ، درخت جان در باغ دل بکارمت ، اما ندارمت 💔می خواهم ای شکوفه ترین مثل چتر گل بر سر نگاه دارمت ، اما ندارمت💔

اگه مشکل گرفتگی لوله نداشته باشی

عکس رنگی بازم تاثیر داره

یا نه ؟

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عكس رنگي كه درمان نيست روش تشخيصيه 

فقط ممكنه لوله ي بسته باز بشه كه به بارداري كمك كمه 

ولي نمي شه تا اين حد بهش اميد داشت 

در این خاکـ /در این مزرعۀ پاکـ/به‌جز عشقـ/به‌جز مهر/دگر هیچ نکاریم ….

اگه مشکل گرفتگی لوله نداشته باشی عکس رنگی بازم تاثیر داره یا نه ؟

هنوز ندادم.... اما خیلیا گفتن مشکلی نداشتم اما بعدش باردار شدیم🥺

ای آنکه دوست دارمت  اما ندارمت 💔،بر سینه می فشارمت ، اما ندارمت💔 ای آسمان من که سراسر ستاره ای تا صبح می شمارمت ، اما ندارمت💔 در عالم خیال خودم چون چراغ اشک بر دیده میگذارمت ، اما ندارمت 💔می خواهم ای درخت بهشتی ، درخت جان در باغ دل بکارمت ، اما ندارمت 💔می خواهم ای شکوفه ترین مثل چتر گل بر سر نگاه دارمت ، اما ندارمت💔
2738
زنداداش من که بعدعکس رنگی باردارشد،ان شاالله شماهم مامان میشی🥰

چسبندگی داشت یعنی؟؟

هنوز ندادم.... اما خیلیا گفتن مشکلی نداشتم اما بعدش باردار شدیم🥺

منم شنیدم ولی واقعا اینطوره یعنی🧐

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
به منم میگفتن بعدش میشی فورا ولی نشد

ای وای🥺

وحشتناک اثر داره من دو بار بعد عکس باردار شدم همون ماه عکس اقدام کن

مشکل لوله نداشتی و بعد عکس باردار شدی ؟

2706