2752
2734
عنوان

حس ششمی هاااا بیاین تورو خدا

| مشاهده متن کامل بحث + 3761 بازدید | 607 پست
حسم

سلام

منومحمدبهم میرسیم؟

تاکی باهمیم؟

من سالن میزنم؟

رنگهای رنگین کمونو نمیخام_نامه های راه دورونمیخام_لحظه وساعت وعمرمن تویی_ختم کلام بابااااامن فقط تورومیخام❤💋حالیته؟!
درست میشه  صبر کن

نه نه نمیشه این موجود اصن عشق حالیش نمیشه . منم دخترم نیاز. دارم به محبتش با اینکه روحیه قوی دارم ولی دلم میخواد نازمو بخره محبت کنه همین ازش می‌خوام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

می‌رسی . نمی‌دونم تا کی . میزنی

مرسی گل قشنگم❤

یعنی خانم خونه ش میشم؟

رنگهای رنگین کمونو نمیخام_نامه های راه دورونمیخام_لحظه وساعت وعمرمن تویی_ختم کلام بابااااامن فقط تورومیخام❤💋حالیته؟!
بله میشی 

ای جانم

مرسی ازشما عزیزم🌷🌷🌷🌷🌷🌷

انشاالله موفق بشی🌷🌷🌷🌷🌷🌷

بله باز میشه حسم میگه

عزیزم منم میگی؟

بعد از ۳ سال و نیم چشم انتظاری و نذر و نیاز و دوا درمون بالاخره امروز تاریخ ۹/ ۴ /۱۴۰۰...۵ تا بی بی چکام  مثبت شد آزمایش خونمم مثبت شد😍😍دعا کنین برام بمونه و سالم بیاد بغلم ..همه منتظرارو از ته دلم دعا میکنم .فقط امیدتون به خدا باشه
نمدونم .... 😁واسه بعضی کار نمیکنه ولی خب اکثرا واسه بچه این خانوم و چیزای دیگه درست گقتم

عزیزم ویژگی هامو میگی؟

امیرعلی میاد خاستگاریم؟ کی؟من کی عقد میکنم؟

اون خانم که منتظرشم ساعتای چن جوابمو میده؟

برا ظهور سه صلوات بفرس.‌     اللهم صل علی محمد و ال محمد        اللهم عجل الویک الفرج        اللهم الرزقنا توفیق الشهادت.     التماس دعای فرج و شهادت
تشکر تشکر 🌸🌸

سلام میخام بسنجمت اول بگو اخر هفته بعد کجا میخام برم

میشه برا سلامتی نینیم صلوات بفرستید🙏❤️خداجونم هزار مرتبه شکرت بخاطر هدیه زیبات برام حفظش کن لطفا😍❤️
منو بگو گلم کی باردارمیشم

من حس میکنم اسفند ماه باردار میشی(حس شیشمی نیستم فقط حسمو گفتم)

میشه برا سلامتی نینیم صلوات بفرستید🙏❤️خداجونم هزار مرتبه شکرت بخاطر هدیه زیبات برام حفظش کن لطفا😍❤️
2706