2737
2739

عزیزم از دکترمشورت بگیر بادوتا تقویتی زودخوب میشه

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜

چند خریدین 

از جایی ک خریدین سوال میکردین چی میدن بهش 

پشت هر اکانت مجازی قلبی درحال تپیدن است ....              به کانال تلگرامم سر بزنید تازه تاسیسه حمایت کنید لطفا🥺.     @nab_text31

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
عزیزم از دکترمشورت بگیر بادوتا تقویتی زودخوب میشه

نمیخوام ببرم بیرون کسی ببینه.خودم برم داروخونه دامپزشکی بگم تقویتی و این چیزا؟ فک کنم باید واکسن هم بزنه.

امضا ندارم.انگشت هم نمیزنم چون از لک جوهر روی انگشتم بدم میاد🌚
چند خریدین  از جایی ک خریدین سوال میکردین چی میدن بهش

نخریدیم.صاحبش بهش نمیرسید پوست به استخونش چسبیده شوهرم اورد خونه گفت من بهش میرسم گناه داره.فعلا نون و ماست بهش دادیم چون بنظرم غذای سنگین اذیتش میکنه

2738
نمیخوام ببرم بیرون کسی ببینه.خودم برم داروخونه دامپزشکی بگم تقویتی و این چیزا؟ فک کنم باید واکسن هم ...

حالا میخای چندتا عکس دقیق ازش بگیر وبرو تنها پیش دکتر دیگه نهایت اگ گفت بایدخودش باشه ی فکری میکنی...راستی اگم درخواست بدی دکترمیاد خونه معاینش میکنه

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜
حالا میخای چندتا عکس دقیق ازش بگیر وبرو تنها پیش دکتر دیگه نهایت اگ گفت بایدخودش باشه ی فکری میکنی.. ...

اهان فکر خوبیه.مرسی از وقتی که گذاشتی و جواب دادی.

میتونین پای مرغو اسکلت مرغ بگیرین ابپز کنین بدین بهش غڋای خشکم از دامپزشکی میتونین بخرین

مرسی از راهنماییت.

نخریدیم.صاحبش بهش نمیرسید پوست به استخونش چسبیده شوهرم اورد خونه گفت من بهش میرسم گناه داره.فعلا نون ...

من به سگم جگر مرغ یا گردن و سنگدون رو تمیز میکنم و آب پز میکنم فقط اگه فک میکنین اذیت میشه اول کمتر بدین بهش 

شیر و ماست بهتره بهش ندین ممکنه اسهال بشه 

پشت هر اکانت مجازی قلبی درحال تپیدن است ....              به کانال تلگرامم سر بزنید تازه تاسیسه حمایت کنید لطفا🥺.     @nab_text31
2706