2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کالری شماری هم کردم ولی ورزش نه، دوتا بچه کوچیک دارم نمیشه وقت واسه ورزش بذارم

من ۳تا بچه کوچک دارم.با کالری شماری و ورزش تو خونه ۲۳کیلو کم کردم تو تاپیک بامدادخمار 😊😊😊دوست داشتی بیا.

وزنت چقدره؟

2738
@ketozist از منم هر سوالی داشتید درخواست بدید بپرسید

شما با این رژیم راحت بودید؟! من تا حالا دوبار گرفتم بیشتر از سه روز دووم نیاوردم، خیلی سخته، مخصوصا اگه مهمونی باشم چیکار کنم. مثلا غذا قورمه سبزی باشه سالادم نباشه؟!! من از مربی رژیم گرفتم ازش پرسیدم گفت حتی حق نداری گوشت قورمه سبزی رو بخوری چون نشاسته و کربوهیدرات لوبیا رو جذب کرده، میگفت از خونه با خودت ببر، آخه نمیشه که 😩از تجربیاتت بگو 

من ۳تا بچه کوچک دارم.با کالری شماری و ورزش تو خونه ۲۳کیلو کم کردم تو تاپیک بامدادخمار 😊😊😊دوست داش ...

سلام گروه تو واتساپ ندارین؟

تو با من قدم بزن...من تا ته دنیا جاده میسازم...
عزیزم ماهواره شبکه جم فیت صبح تا شب ورزش داره عالیه خب از رو اون بکن من همین جوری کم کردم قد و وزنت ...

من رژیمم نمیرسم ورزش کنم شکم و پهلو دارم چه ورزشایی بکنم

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
2706