2737
2739

برام یه صلوات میفرستین...نفسم دیگه در نمیاد

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
ای خدا منم اعصابم خورد 

خدا اگه خداییی کنه هیچ کدوممون انقد تو عذاب نیستیم

کاش حداقل نشونمون بده برا چی انقد سختی باید بکشیم

که چی بشه....

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرکسولایک.کنم براش صلوات میفرستم.حاجت روابشید

یه حاجت کوچیک از خدای بزرگ دارم..میشه برا رسمی شدنم صلوات بفرستی☺🌹صلوات فرستادید لایک کنید منم براتون بفرستم.عاقبتتون بخیر💖
2731
خدا اگه خداییی کنه هیچ کدوممون انقد تو عذاب نیستیم کاش حداقل نشونمون بده برا چی انقد سختی باید بکشی ...

صبح با گریه بیدار شدم خسته شدم از این زندگی از اینکه خودم به خودم امید میدم از اینهمه صبر خودم خسته شدم واسه آینده بهتر داره جونیم تموم میشه 

دیر شد،...در من اگر هم شور و شوقی بود مُرد...💔🥀
صبح با گریه بیدار شدم خسته شدم از این زندگی از اینکه خودم به خودم امید میدم از اینهمه صبر خودم خسته ...

عزیزم😭😭😭😭شمام با شوهرت مشکل داری...؟؟؟

دقیقا منم از تحمل خودم خسته ام جوونیم داره میره زندگی نکردم بخدااا

انگار تو اسارتیم عین برده ها داریم زندگی میکنیم این تنها حس و حال تو نیست همون همینجوریم منتها بعضیا ب زبون میارن بعضیا حتی زمان فک کردن بهش رو ندارن بعضیا هم این احساس تو دلشون وجودشون حمل میکنن و صداشون درنمیاد

2738
انگار تو اسارتیم عین برده ها داریم زندگی میکنیم این تنها حس و حال تو نیست همون همینجوریم منتها بعضیا ...

من اینجا میام فقط درد و دل میکنم 🥺دارم خفه میشم انگار

عزیزم😭😭😭😭شمام با شوهرت مشکل داری...؟؟؟ دقیقا منم از تحمل خودم خسته ام جوونیم داره میره زندگی نک ...

الهی 😭😔نه فداتشم ما با هم مشکل نداریم ولی فشار زیادی و درآمد کم دیگه خستمن کرده 

دیر شد،...در من اگر هم شور و شوقی بود مُرد...💔🥀
الهی 😭😔نه فداتشم ما با هم مشکل نداریم ولی فشار زیادی و درآمد کم دیگه خستمن کرده 

انشالله حل میشه بخدا مشکلات مادی برا همه هست من خودم انقد داشتم ...