2733
2739

بهم قول ازدواج دروغین داد ولی هنوز هم میگه باهم باشیم انگارمن سرگرمیشم،ولش کردم.

دعاکنین یکی همین بلارو سر خواهر خودش بیاره😭😭خیلی زورم میگیره 3سال رو به پاش هدر دادم😔😔😔

چرا خواهرش؟؟

😑اون چه گناهی کرده

دختری هستم از دیار خندان 👀  💫پیانیست💫  گیتاریست💫 💫نقاش💫   🌱در حال یادگیری اسکیت برد🌱   لطفا برای سلامتی پدر و مادرم و فامیلام یه صلوات بفرست👀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به خواهرش چه؟ دعا کن یکی خودش رو اینجوری بازیچه کنه. ضمن اینکه دلیلی نداشته واسه ازدواج سه سال خودت رو معطل کنی،کسی دیگری رو بخواد بعد چند ماه آشنایی میره جلو، کسی هم که شرایط نداره که اعتباری به قولش نیست، خودتم مقصری

چون دل یه دخترو شکسته نمیفهمه. باید خاهرشم همیطو شه تا بفهمه چ غلطی کرده

وا

احساسی داری حرف میزنی🌼

دختری هستم از دیار خندان 👀  💫پیانیست💫  گیتاریست💫 💫نقاش💫   🌱در حال یادگیری اسکیت برد🌱   لطفا برای سلامتی پدر و مادرم و فامیلام یه صلوات بفرست👀
2738

من ازش پرسیدم خواهرت رل داره گفت نه اون هنوز کوچیکه بچس  حالا خواهرش ۱۷ سالشه من ۱۸😕😕😕

تو شادترین انسان خواهی بود اگر فراموش نکنی که از تو فقط یکی ❤و از خدایت هم یکی در دنیا وجود دارد.😉یک آدم خاص و یک خدای بینظیر❤ کافی اند برای ساختن یک دنیای خارق العاده😊😉