2737
2739

خداییش اینجور ادمارو فالو کردین اونا میلیاردی  درامد دارن بدون زحمت بدون هنر خاصی  فقط با نمایش چیزایی که ممکنه ارزومون باشه هم وقت و پولمون هدر میده هم جامعمون ارزشهای واقعیشو ازدست میده ای کاش اینستا کلا نیستو نابود میشد ای کاش اون زمانو که با نگاه به زندگی دیگرون هدر میده برای پیشرفت خودمون وجامعمون تلاش میکردیم یا لااقل دنبال کننده ی ادمای با محتوا وبا ارزش یا یه هنر چن کوچیک بودیم  یا لااقل با ریپورت کردنشون یه سری ادمای بی ارزشو بی محتوا یه قدم کوچیک برای ارتقا جامعمون برمیداشتیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شکیبا هم بلاگر لوازم ارایشی هست دوسش دارم نحوه ارایش کردن هم داره خوبع

ی بار من از اون انتقاد کردم بلاکم کرد بهش گفتم چرا کرم پودر های خودت همه مارک هست و جنس خوب به ما ایرانی در پیت همش پیشنهاد میکنی بلاک کرد اسکل 

2731
2740
خداییش اینجور ادمارو فالو کردین اونا میلیاردی  درامد دارن بدون زحمت بدون هنر خاصی  فقط با ...

اینستا خوبه چیز بدی نیست نحوه استفادش رو خیلی بلدنیستن وگرنه کلی پیج های آموزشی مشاوره روانشناسی و هر چیز دیگه بخوایی هست 

مثلا من خودم تو اینستا کلی دستبند یاد گرفتم درست کردم دارم میفروشم 

ی بار من از اون انتقاد کردم بلاکم کرد بهش گفتم چرا کرم پودر های خودت همه مارک هست و جنس خوب به ما ای ...

😄😄 لوازم ارایشی خودش خیلی خوبه ولی گرونن من هیچوقت چیزی پیشنهاد داده نخریدم فقط برای اموزش ارایش کردنفالوش کردم 

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱
2706