2737
2734
عنوان

بچها دیشب بهتون گفتم دوست مجازیم میخواد بیاد خونم به شوهرم گفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 2917 بازدید | 121 پست
چون این اتفاق برای خاله خودم افتاد اومدن تو خونش طلاهاشو از دستش با چاقو دراوردن پسرخالمم تا سرحد مر ...

ای وااااای من 🤐🤐🤐🤐🤐

اسی تهش براشون یه خونه نزدیک سید مرتضی بگیر بگو شوهرم نیست من خونه مامانمم نمی تونم اونجا دعوتتون کنم اگه خواستی بیرون باهاش قرار بزار نه تو خونه 

نابْ باش اَدْا رُ کِ هَمِه بَلَدن👑یه صلوات مهمونم کنید 🙏🙏

دوستت بیجا میکنه توی این کروناها پامیشه میاد مشهد 

خوب شد یِ امام رضا بود اینجا واااااالا کرونام ک‌پشم شونه 

مام ک خون کردیم‌مجاوریم😒😒😒

دهن اون بی پدری ک اعلام کرد مشهد آبی رو باید پاره کرد 

مسخره کردن خودشونو

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستت بیجا میکنه توی این کروناها پامیشه میاد مشهد  خوب شد یِ امام رضا بود اینجا واااااالا کرون ...

ماهم مجاوریم گلم من کاشمرم بخدا بدبختی گیر کردم ای خدا..

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
باشه ولی کاش لوکیشن نمیفرستادم.😥😓

عیبی نداره، پیام بده

اینو برای بفرست

عزیزم خیلی خوشحالم اومدی مشهد و دلم میخواست بتونم ازت پذیرایی کنم ولی راستش همسرم و خانوادش ناراحت شدن و تو شرایط بدی قرار گرفتم و نمیتونم پذیرات باشم. ببخشید

بفرستید اسیییی اسکرین بگیر که مطمئنم بشم فرستادی

اگه هم اومدن دم در به هیچچچچچ عنوان در رو باز نکن، اوکی؟!

2731
دوستت بیجا میکنه توی این کروناها پامیشه میاد مشهد  خوب شد یِ امام رضا بود اینجا واااااالا کرون ...

من که اصلا خونه کسی نمی‌رم بمونم، پول داشتم هتل پول نداشتم نمیرم، قرار نیست زحمتمونو بندازیم رو دوش دیگران

اسی بعدش بیا بهمون بگو چکار کردی، نیلی بگی نشد و نتونستم

اسی داره تو تاپیکای دیگه میچرخه و پست میذاره ولش کن بیا بریم من که سردرد گرفتم هرکاری خواست بکنه دیگه واقعا به ما چه

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2738

گفتی اهل ارومیه هستن ترک هستن یاکورد؟؟؟من خودم ارومیه هستم ولی بنظرم راه ندع عامو زمونه خرابی شدع بخدا!

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥

همسر من تو مشهد با ینفر دوسته...یعنی ما مشهد رفتیم هتل اونا بودیم...اونا میان اینور...خونه ی ما نمیان...همسرم همچین کاریو نمیکنه...ی سوئت اجاره میکنه راحت...ناهار و شان دو وعده دعوت میکنه رستوران...آدما رو نمیشه شناخت...

الهی بمیرم ب خدا میدونم سادگی کردم ولی دلم به این کار نمیره اگه آدمای خوبی باشنو من بدبین باشم دلشون ...

فقط یه در صد فکر کن آدمای بدی باشن 

فقط یه درصد

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊

بنظرم خیلی مهربون و ساده و خوش قلب هستی 

اگه یه داداش بزرگتر یه مرد بزرگتر هست که بهش اعتماد داری بگو بیاد بگو داداشته 

شبم اگه موندن تو اتاقی براشون تشک پهن کن که هیچ وسیله مهمی نیس 

سعی کن بیدارم بمونی که اتفاقی نیفته 

اما واقعا مهربونی و خدا هواتو داره 

ایشالا اتفاقی نیفته 

بنظرم خیلی خوبه که هنوز اعتماد بین ادما هست 

فقط یکم احتیاط کن دو تا مردم پیشت باشن که دائما پیششون باشن 

ولی شاید ادما خوبی باشن و ارتباطتون زیاد بشه