2733
2739
عنوان

مسافرت با دوست شوهر و زنش ودغدغه من

2166 بازدید | 42 پست

سلام خانوما ما قبلا با یکی از دوستای شوهرم رفتیم سفر شوهرم ن محلم میذاشت با زن اون شوخی میکرد( شوهرم منظوری نداره) ولی بامن صحبت نمیکرد میومدیم تو ماشین بمن اخم میکرد کلا نمیحرفید اونوقت از ماشین در میومدیم حرف میزد و هرچی اون خانوم میگفت شوهرش قبول میکرد شوهر منم میوفتاد دنبالشون خیلی احساس تنهایی و حقارت کردم حالا میخواد با یکی دیگ از دوستاش بریم مسافرت ( حالا میترسم اونم زهر مارم شه ) نمیخوام بگم بهش چون قبلا ب روش اوردم رومون توی روی هم باز میشه...

دوست عزیز وقتی نظرت با من کاملا مخالفه لازم نیست پاچه من را بگیری عزیزم فقط بگو مخالفم منم برا اینکه شما از شوهر خود و یا هرکس دیگری ناراحتی میذارم پای کمبود های زندگیت و جوابتو نمیدم تشکرررر😂♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باور کن کروناس نمیشه جایی رف

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
2738
شوهرت با همه این مدلیه؟ سعی کن تو هم قاطی جمع شی تا کمتر اذیت شی

من اصلا نمبتونم اویزون کسی بشم اصلاااا چون وقتی یکی بامن گرم نباشه محلم نده حرف باهام نزنه منم میرم توی خودم

دوست عزیز وقتی نظرت با من کاملا مخالفه لازم نیست پاچه من را بگیری عزیزم فقط بگو مخالفم منم برا اینکه شما از شوهر خود و یا هرکس دیگری ناراحتی میذارم پای کمبود های زندگیت و جوابتو نمیدم تشکرررر😂♥️
من بودم نمیرفتم... ب اون ک خوش میگذره وقتی بهت خوش نمیگذره دلیلی نداره ک بری.... چطوری اون سفرو تحمل ...

زهرمارم شد خودش فهمید ناراحتم ناهار شام بزور دو لقمه باهاشون میخوردم رفتم تو گوشی ک تنها نباشم ضایع شم با مامانم صحبت میکردم و اینا

من بودم نمیرفتم... ب اون ک خوش میگذره وقتی بهت خوش نمیگذره دلیلی نداره ک بری.... چطوری اون سفرو تحمل ...

من بودم سفرو زهرمار شوهرم میکردم

هروقت یاد گرفتی با نادان بحث نکنی،بدون اونوقت بزرگ و عاقل شدی😊
بگو کرونا هست و نرو.... یا خیلی مودبانه بگو که قبلا این حرکاتو کردی من نمیخوام بازم با رفتارت تحقیر ...

نمیتونم بهونه کنم چون میگ اگ کرونا هس چطور چن روز پیش اومدی بامن سفر حالا با دوستم نمیای 

2706