2737
2739
عنوان

ویژگی های همسر شایسته

| مشاهده متن کامل بحث + 925 بازدید | 111 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب مهگلاب جان باید  بدونیم  یه همچین ادمی چرا باید بیاد با ما ازدواج کنه؟ این خیلی مهمه ...

انصافا همسر من همه این ها رو در حد بالا داره فقط اینکه اهل مطالعه نیست و یکم به روز مثل کار با کامپیوتر اونم ۳ -۴ ماه کار کنه در حد نیازش هست باقیش نیاز نداره فعلا کارش 

2731
انصافا همسر من همه این ها رو در حد بالا داره فقط اینکه اهل مطالعه نیست و یکم به روز مثل کار با کامپی ...

میتونم بپرسم اگر همسر شما اینهمه مزایا و صفات خوب دارند چرا مدام از زندگی و ازدواجت نالان هستی؟

😁
میتونم بپرسم اگر همسر شما اینهمه مزایا و صفات خوب دارند چرا مدام از زندگی و ازدواجت نالان هستی؟

برای وسواس فکری 

و دوم اینکه بلند پروازم و دلم میخواد مثلا شرکت داشته باشه 

یا خیلی خیلی تو کارش پیشرفت کنه 

البته حتی اگه بگم شرکت دوسداره توش بیافته 

درونگراست و خیلی اجتماعی نیست 

یعنی در حد ارتباط دوستان و خانواده هست و همکار 

خیلی دوست نداره و این نشان از عدم اجتماعی سباسی بودنشه 

انصافا همسر من همه این ها رو در حد بالا داره فقط اینکه اهل مطالعه نیست و یکم به روز مثل کار با کامپی ...

عزیزم دیروز تو تاپیکات متوجه شدم شما با توجه به توهمی که از موفقیت خودت داری همسرت رو پایین میدونی.

کاش بری پیش مشاور کاربلد تا بتونی از داشته هات لذت ببری.

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2740
عزیزم دیروز تو تاپیکات متوجه شدم شما با توجه به توهمی که از موفقیت خودت داری همسرت رو پایین میدونی. ...

توهمی هم نیستا اونقدر 

تدریس خصوصی فقط ممکنه بالای ده در ماه در بیاره 

شایدم ۱۵ اما به خاطر کرونا کلا گذاشتم کنار فعلا 

حضوری تدریس میکردم اما دیگه مجازی رو اضافه میخوام بکنم

توهمی هم نیستا اونقدر  تدریس خصوصی فقط ممکنه بالای ده در ماه در بیاره  شایدم ۱۵ اما به خ ...

شما گفته بودی ارشدی...پژوهشگری و مدرس کنکور و مدرسه...

یعنی با لیسانس همه ی اینا هستی؟

شما گفته بودی ارشدی...پژوهشگری و مدرس کنکور و مدرسه... یعنی با لیسانس همه ی اینا هستی؟

بله ترجمه عربی یه مقدار کار کردم 

دوم تدریس کنکور و هوش 

پژوهشم هم به خاطر مطالعه و کنجکاویم هست نمیدونم قالبش مقاله نیست 

بله ترجمه عربی یه مقدار کار کردم  دوم تدریس کنکور و هوش  پژوهشم هم به خاطر مطالعه و کنجک ...

خب پس کار خاصی انجام ندادی...من رشته ی شمارو نمیدونم 

اما خودم مدرس هستم،و البته تحصیلاتم در حدی دارم.

فکر نمیکنم با تدریس خصوصی بتونی ۱۵ تومن دربیاری مگر اینکه جز اساتید برتر کشور باشی که اونا هم قطعا مدارک بالاتری از لیسانس دارن.

حتما به روانشناس مراجعه کن اینی که میگی شبیه وسواس فکر نیست