2726
عنوان

ویژگی های همسر شایسته

925 بازدید | 111 پست

خوش قد و بالا خوش تیپ دلنشین 

معتقد متعهد باوفا اهل کار  نجیب حق پذیر قدر شناس صادق امانتدار اهل نماز و روزه باادب بامحبت متواضع صبور باگذشت اهل کمک تو کارخونه و کلا کارخونه رو به عنوان وظیفه زن ندونه به رشد و پیشرفت زن حسادت نکنه و مشوقش باشه خوش رو و خوش برخورد 

راز دار مسیولیت پذیر خوش قلب عاشقتون باشه 

اهل خساست حسادت بددلی بددهنی و کینه و حرص و طمع و تکبر و خود کم بینی نباشه اهل خاله زنک بازی و وابستگی نباشه مستقل باشه هر چند کم 

اهل دود و دم و مشروب و رفیق بازی نباشه 

عصبی و پرخاشگر نباشه 

آرام و آرامشگر باشه و متین پرخورو پرحرف و پرخواب نباسه تنبل و تن پرور نباشه اهل دوست دختر و فیلمای ناجور نباشه ارزش زن رو بدونه 

بادرک و شعور باشه بدونه چه حرفی رو کجا و کی بزنه 

رک نباشه ظاهر بین نباشه اهل قیاسو سرزنش نباشه 

شاداب  و فعال باشه خونواده دخالتی نداشته باشه 

تو کارش وارد باشه و کارش رو دوست داشته باشه که سرکوفتش رو به خونوادش نزنه 

به روز و اهل مطالعه باشه حتی اگه دو یا سه پله تحصیلی از خانومش پایینتر باشه 

اضافه کنید طبق تجربتون 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فکر کنم همچین چیزی وجود نداره 

اگر داره یه چند تا هست که در حال انقراض ان

کاربری خانوم هدف من از زندگی تولید مثل نیست پس بهتره در نظرات من دخالت نکنی،مجرد و نامتعهد، من ترکم!

سر صبح تنها چیزی ک به ذهنم میرسه اینه ک صبح پاشه صورتشو بشوره بره دنبال یه لقمه نون

چه دغدغه هایی داری سر صبح !!!!

علوم پزشکی ام چه حرفه و چه رشته ای بماند. اگر گاهی پستهایی میزنم ک ازتون راهنمایی طب سنتی یا خونگی میخوام فقط میخوام از تجربیاتتون استفاده کنم. لطفا دوا درمون الکی نگید و روشم اصرار نکنید!!چون متاسفانه میبینم کاربرا میان کمک پزشکی ازتون میخوان شما هم هر چی بلد نیستید و هستید میگید روشم اصرار میکنید و با بقیه هم سرش جنگ دارید! تو حال خودتون باشید 
2706