2737
2734
عنوان

لطفا بیایین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 204 بازدید | 40 پست
یه سری داروها که تخمک گذاری رو تحریک میکنه ممکنه باعث دو قلو یا چند قلو زایی بشه. روی جعبش هم نوشته ...

میدونم من کاری با دوقلو بودن ندارم اخه واسه دخمل اقدام کردیم گفتن پسرن میخوام بدونم امکان داره سونو اشتباه بگه ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونم من کاری با دوقلو بودن ندارم اخه واسه دخمل اقدام کردیم گفتن پسرن میخوام بدونم امکان داره سونو ...

نه عزیزم

احتمالش کمه

۸فروردین من و همسرم صاحب دوتا نینی خوشمل شدیم😍😍😍 فداتون بشم دوقلوهام💕😍😍
میدونم من کاری با دوقلو بودن ندارم اخه واسه دخمل اقدام کردیم گفتن پسرن میخوام بدونم امکان داره سونو ...

اگر سونو آنومالی رفتی و گفتن پسره نه احتمال خطاش خیلی خیلی کمه، کلا وقتی میگن پسره درصد خطاش کمه چون حتما یه چیزی از اندام جنسی دیدن که گفتن

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
2731
ما سالما میشه بخوریم؟ یا فقط با تجویز دکتر؟

من ک واسه بچه های اولم خودم سر خود خوردم 😁 حتی سونو ندادم ولی خب تحت نظر دکتر ک حتما بهتره 

ولی الان تحت نظر دکتر باردار شدم 

اخه مشکلی ندارم ک دوقلو ان منظورم این بود دلمون خواست دخملی باشن سونو احتمال پسر رو داده گفتم ببینم کسی تجربه داشته سونو اشتب بگه

ما سالما میشه بخوریم؟ یا فقط با تجویز دکتر؟

ببین اینو نمیدونم خودم پریودی نامنظم داشتم بدون هیچ دلیلی. 

رفتم دکتر واسه تنظیم قاعدگی دو تا قرص بهم داد یکیش رو گفت اگه میخوای زودتر بارداری اتفاق بیفته اینو بخور

منم گرفتم دیدم نوشته ممکنه چند قلو زایی بیاره مستقیم انداختم سطل اشغال😂😂😂

از دکتر بپرس شاید بشه بخوری

نور خواهی مستعد نور شو.... 
2738

اگه تو غربالگری اول تشخیص دادن آره ممکنه اشتباه شده باشه. غربالگری دوم دقیق تره. 

حالا توکل به خدا انشاالله سالم و صحیح دنیا بیان عزيزم قدمشونم مبارک باشه. 

نور خواهی مستعد نور شو.... 
کلی میگم  مثل برم دکتر میگم دوقلو😍 می‌خوام دارو میده؟

اره عزیزم

اصن بری دکتر بگی من چرا چند ماهه اقدام میکنم باردار نمیشم درجا دارو میده😂😂

من این بلا سرم اومد

دوس نداشتم دوقلو بشه

۸فروردین من و همسرم صاحب دوتا نینی خوشمل شدیم😍😍😍 فداتون بشم دوقلوهام💕😍😍
اره عزیزم اصن بری دکتر بگی من چرا چند ماهه اقدام میکنم باردار نمیشم درجا دارو میده😂😂 من این بلا ...

عزیزم شما چی براتون نوشت ؟ برای من لتروزول بود ک باردار نشدم ولی کلومیفن و اچ ام جیو اچ سی جی زدم شدم 😁

بسلامتی مبارکه🌹چندسالته اسی

یه حاجت کوچیک از خدای بزرگ دارم..میشه برا رسمی شدنم صلوات بفرستی☺🌹صلوات فرستادید لایک کنید منم براتون بفرستم.عاقبتتون بخیر💖