2737
2739
عنوان

خیلی بدبختم

| مشاهده متن کامل بحث + 502 بازدید | 36 پست
خودش گفت .من بدبخت یکم غصه بخورم دیگه تاصب باید برم دسشویی

خب بگه. نمیدونسته میخوای غربزنی که

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.
خودش گفت .من بدبخت یکم غصه بخورم دیگه تاصب باید برم دسشویی

شما رو خودت کار کن که انقدر تحت تاثیر یه حرف نباشی

من نمیدونم موضوع چیه ولی خودم از حرفی خوشم نیاد یا مستقیم جواب میدم یا کلا یه جوری برخورد میکنم که انگار اصلا نشنیدم و برام مهم نیست

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام اولا دوست عزیز نگو بدبختم کله صبح با انرژی منفی شروع نکن بدبختی ب معنای واقعی نکشیدی ندیدی خدارو شکر کن حرفت پس بگیر 

دوم چرا هر حرفیو بجاش موقعش زمانش نمیگید کله صبح طرف چش باز کرده داری از خواهرش بد میگی .... میزاشتی تایم مناسب تر اونم ن با این لحن خودتو بزار جای همسرت ایشون راجب خواهرت اینطور با اون لحن میگفت ناراحت نمیشدی واللع ک میشدی هیچ ج..رشم میدادی 

باید بعد کار میومد غذاشو میوشو خوررد میگفتی دلم گرفتع میپرسید چرا میگفتی ی حرفی دلم شکونده بعد اصرار ابشون میگفتی خواهرت نه اسمش بگو پبشتهاد کاری که داده مظلووم گرایی میکردی دررهمین حد ..‌.

بعدم پرستاری کجاش شغل بدیع 

فک کن خواهرشوهرت بگه بیا بچمو نگهدار پول بهت بدم چ حالی میشی

میگم نه خیلی ممنون من خیلی حوصله داشته باشم برای  بچه خودم میزارم 

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
2740

عزیزم زن داداش من بچش رو ول می کنه همیشه خدا. پول هم نمی ده. من کلی مشکل مالی هم دارم. بخدا داری الکی خودت رو ناراحت می کنی. خوشت نیامد بگو قبول نمی کنم. ولی من مشکل مالی دارم کاش آز این کارا پیدا بشه. از خونه بیرون نرم درآمد داشته باشم. 

دستیار دندون پزشک بودم .قبلا منشی بودم باش ازدواج کردم .یه مدته حقیقت نرفتم سرکار به هر ترفندی خونوا ...

اگه دوست نداری نرو

رو نداره که تو کارات دخالت کنند 

دستیار دندون پزشک بودم .قبلا منشی بودم باش ازدواج کردم .یه مدته حقیقت نرفتم سرکار به هر ترفندی خونوا ...

منشی شوهرت بودی؟

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک

ی جوری رفتار میکنی انگار خیلی بچه میزنی ..‌ ایشون خواسته بچشو نگهداری حالا اگ میگفت بیا نگهدار میگفتی فک کرد کلفتشم ..‌ حالا ک ی جوزی گفت شما ناراحت نشی بحث پول اورد وسط بازم ناراحت شدی خدایا .‌‌‌.‌..

درضمن ناراحتی شما ناراحتیه ک عصبی شی شب تا صبح یاید بری ادرار کنی... بعد همسرت ک بره بیرون با هرار نفر برخورد داره همه جور فرهنگ حرف بشنوه بزنه ... کله صبح انرژی مثبت حرفای خوب زدی خراب کردی 

سعی کن همه چیو برای خودت نخوای

♦️♦️دیدگاهتو نسبت ب زندگی حرفای ادما عوض کن مثبت فکر کن هررحرفی توهین ب شما نیست 

2706