2733
2734
عنوان

خیلی بدبختم

| مشاهده متن کامل بحث + 502 بازدید | 36 پست
اره .داستانش مفصله کاش اردواج نمیکردم خونوادش خیلی توحرفا ورفتارشون تحقیرم میکنن

مثلا چه رفتاری؟

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثلا چه رفتاری؟

اون چن وقتا مادرش توجمع گفت زیاد پایین شهر نرو خونه مامانت کرونا بگیری.از بزرگی خدا اول دخترش گرفت بعدم پسرش ولی خونواده پایین شهری من نگرفتن.

یاخواهرش توجمع گفت یارانم قطع شده حداقل قطع کردن بدن به این پایین شهریا بیچاره فقیر .نگامنم کرد

2731

چقد حساسی حالا اون یه پیشنهاد داده شاید فک نکرده بهت انقد بربخوره میتونی توام یه جایی تلافی کنی ولزومی نداره به شوهرت بگی وانقد بشینی غصه بخوری

خدایا خیلی شکرت   

خواهر شوهرتو ول کن شوهرتو تو مشتت بگیر 

سری بعدم برا پرستار گفت بگو عزیزم من به چند نفر سپردم کسی قبول نکرده شرکتای خدماتی هستن پرستار میدن زنگ بزن به اونا....دیگه دنبال خانوادش نباش نه بد بگو نه خوب 

فقط با شوهرت زندگی کن،.اگه خواهرشوهرتم واقعا پرستار میخواد که پول بده میتونه زنگ بزنه به شرکتی جایی

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...
اون چن وقتا مادرش توجمع گفت زیاد پایین شهر نرو خونه مامانت کرونا بگیری.از بزرگی خدا اول دخترش گرفت ب ...

خب اگه واقعا خونتون توی پایین شهر بوده بنظرم حرف خاصی نیست توهینی نکرده الکی حساسی

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک