2737
2739
عنوان

چرا مادرشوهرش آنقدر چشم دیدن خوشی عروس رو تدارن

| مشاهده متن کامل بحث + 359 بازدید | 25 پست

هرچی بگی هیچکی اندازه مادرشوهر من نمیشه،ولی اون از پسرش تعریف میکنه،چنااان تعریف میکنه ازشو پسرشو بالا میبره انگار هیچکی دیگه بچه نداره همیشه میگه پسرم مهره مار داره هرجا میره همه عاشقش میشن

به من میگه خیلی کار میکنه خسته میشه نذار انقد بره سرکار

من براشون کادو میخرم یا کاری براشون انجام میدم بازم از پسرش تشکر میکنه

من احمقو بگو حالا چقدم بهشون خوبی میکنم

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ت رو تغییر میدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادرشوهرم من که تابلوکل فامیل دربارش میگن یادمه من وخواهرشوهرم باهم بارداربودیم خونش بودیم انقدرازمون پذیرایی میکردنمیذاشت ازجامون بلندشیم وقتی خواهرشوهرم بچشوسقط کرددیگه به منم توجه نکردحتی زایمان کردم چندرروزاول پیشش بودم شام بهم سیب زمینی وتخم مرغ آبپزمیدادبعدزایمان دومم خونه ی خودم بودم مهمون میومدبه من که زائوبودم میگفت پاشوچایی بیارخودش همونجانشسته بوددیگه نگم برات یادکاراش میافتم افسردگی میگیرم

2728
منو نمیخام دوس داشته باشه پسرشو دوس داشته باشه دلم خون ازکاراش ازبس موذی بی ادب جلوی خودم بدی خانواد ...

ارتباطتو باهاش کم کن بعدم اجازه نده از بدیه خانوادت بگه جوابشو بده همین که ساکت میمونید باعث میشه دور برداره

خدایا خیلی شکرت   

جالب دامادش همیشه تعریف مارو می‌کنه از خونه داری و زندگی جمع کردن این می‌ره پز دخترشو جلوی فک و فامیل و دامادش میدهباور کنید ماهی چندبار می‌ره خونه دخترشو باهاش کمک می‌کنه اونوقت من چندبار مریض شدم وحشتناک تند رفت اونجا نباشه یه سوپ دستم بده بعد خودش مریض میگه کجابودی سرنزدی همیشه شما ها اینجورید هرروز آقام بگردوندش باز میگه فلانی مادرشوهرش و اینجابرد 

ارتباطتو باهاش کم کن بعدم اجازه نده از بدیه خانوادت بگه جوابشو بده همین که ساکت میمونید باعث میشه دو ...

نه تنها جایی جوابشو میدم همونه چون واقعا پدرو مادرم مظللومن آنقدر به همسرم احترام میزارم خود همسرم همیشه میگه ولی این مادرفولادزره مگه من حالیش 

2738

من بدبخت هر روز دارم رصد میشم بخدا به شماره تلفنشون آلرژی گرفتم 

تلفن موبایل اس ام اس 

کجایی چه میکنید 

اه اه اه 

میربم خونشون سر سفره یه بار به ما تعارف نمیکنن ولی دامادو دخترشو اینقد همه چی میزارن جلوشون که نگو 

خدایآ چرا مادر من برعکسه؟؟ جز اون قسمت که گفتی جلو داماد تعریف م رو می کنه. دیگه هیچی، ،،  ما نسل مردم هستیم نوه های پسری و پسر بچه خودش😐 بارها می گه بچه خودم هست وظیفه م هست ولی به من و دخترم می رسه می گه شوهرت برات انجام بده. به من چه!!