2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله به ايرانم ميرسه چون با اومدن بايدن امريكا باز به بهداشت جهاني پيوست ببينن نتيجه ميده ايرانم ...

اگه مثل خون های الوده به ایدز فرانسه بود چی🤕

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2731
از اخبار تلويزيون شنيدم درمورد توزيع واكسنم خوب هر روز چك ميكنم 

کدوم تلوزیون؟

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
اگه مثل خون های الوده به ایدز فرانسه بود چی🤕

وااای داستان خون آلوده چیه ؟

هر که زخمش بیش ، گنگش بیشتر ... من یه دختر فانتزی ام با فانتزیایه بسیار ...  یه مردادی 🦁 مغرور ... بدترین اتفاق زندگیم سال ۹۶ افتاد دیگه هیچ کس و هیچ چیز نمیتونه ناراحتم کنه و ... دیگه قوی شدم درست  مثه یه دختر 🙆 کمکم کن بتونم یه ذره شبیه تو بشم همه ی وجودم 
منبعش چیه که امارش اومده پایین؟ مانشنیدیم جزکشته ها وحساسیت هاش

خوب من اخبار رو از رسانه هاي خود امريكا پيگيري ميكنم حالا ايران امار امريكا رو بهتر ميده من فكر نكنم 

2738
امریکابنفع ایران حرف میزنه؟

حداقل ترامپ حالشونو می‌گرفت دلمون خنک میشد 

آمریکا آنقدر مثه اینا پیگیر نیست اخه

هر که زخمش بیش ، گنگش بیشتر ... من یه دختر فانتزی ام با فانتزیایه بسیار ...  یه مردادی 🦁 مغرور ... بدترین اتفاق زندگیم سال ۹۶ افتاد دیگه هیچ کس و هیچ چیز نمیتونه ناراحتم کنه و ... دیگه قوی شدم درست  مثه یه دختر 🙆 کمکم کن بتونم یه ذره شبیه تو بشم همه ی وجودم 
وااای داستان خون آلوده چیه ؟

ایران اصلا بیماری ایدز نداشت

چندسال پیش از فرانسه خون میخره بعدا میفهمن الوده به ایدز بوده

دردناک میدونی چیه؟

اینکه اگه فرانسه گفته بود اینا الوده هست یکم گرما میدادن خون ها رو ایدز توش کشته میشد و قضیه تمام بود

از اون سال تاحالا تا حلال احمر فراخوان کمبود خون میده همه مردم میرن خون میدن تا دیگه لازم به خرید خون از این نامردا نشه😭

2706