2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه

مثل پدری ک پشت در اتاق عمل منتظره و میفهمه بچش دختره یا مادری ک داره حیاطو جارو میزنه درو میزنن میبینه پسرشه که بعد چندسال از جنگ برگشته...براتون همینجوری شادی از ته دل ارزو میکنم جوری ک از خوشحالی گریه کنید هی با خودتون بگید یعنی بیدارم؟!

منم خیلی دوسدارم برم ولی روم‌نمیشه

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه
2728
درد نداره  دوستم میره  منم می‌خوام برم روم نمیشه 🤦   ولی نمی‌دونم بیکنی باید مو دا ...

نبايد مو داشته باشه روز ليزر

شب قبلش كامل با ژيلت ميزني و فرداش ميري ليزر

البته بعد از ليزر پماد ضدالتهاب هم ميزني

قبل از ليزر كردن برو مشاوره شو چون ممكنه مشكل هرموني داشته باشي و نتيجه نگيري

و اينكه اگر مجردي بهت پيشنهاد ميكنه خود دكتر كه انجام ندي چون يه تعهدنامه ميده كه هراتفاقي براي تخمدان يا هرمونا يا هركوفتي افتاد مسئوليت قبول نميكنن 

شما هم امضا ميكني انگشت ميزني .

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد

دستگاهم الکس دایود بود درد نداش فقد ی حالت سوزن سوزنی داش

و اینکه اصن درک نمیکنم خجالت میکشی

بهرحال اونا کارشون اینه دیگ

مثل پدری ک پشت در اتاق عمل منتظره و میفهمه بچش دختره یا مادری ک داره حیاطو جارو میزنه درو میزنن میبینه پسرشه که بعد چندسال از جنگ برگشته...براتون همینجوری شادی از ته دل ارزو میکنم جوری ک از خوشحالی گریه کنید هی با خودتون بگید یعنی بیدارم؟!
2738
نبايد مو داشته باشه روز ليزر شب قبلش كامل با ژيلت ميزني و فرداش ميري ليزر البته بعد از ليزر پماد ض ...

یعنی باید جوری شیو کرد ک پوست نرم شه؟منظورم اینه ژیلت رو در جهت عکس هم بکشم یا که باید ی تیکه از ریشه ی مو باشه 

نبايد مو داشته باشه روز ليزر شب قبلش كامل با ژيلت ميزني و فرداش ميري ليزر البته بعد از ليزر پماد ض ...

عه مجردم ... 

پس نرم یعنی ... عی  بابا 

هر که زخمش بیش ، گنگش بیشتر ... من یه دختر فانتزی ام با فانتزیایه بسیار ...  یه مردادی 🦁 مغرور ... بدترین اتفاق زندگیم سال ۹۶ افتاد دیگه هیچ کس و هیچ چیز نمیتونه ناراحتم کنه و ... دیگه قوی شدم درست  مثه یه دختر 🙆 کمکم کن بتونم یه ذره شبیه تو بشم همه ی وجودم 
دستگاهت چی بود عزیزم 

بخدا یادم نیست ولی آخرین مدل بود و چندمیلیارد هم قیمتش تازه لیبل پشتشو نگاه کردم که تقلبی نباشه دیدم نه اصله و برای همون ساله اما از درد شقیقه هامو فشار میدادم بیکینی که واقعا چشمام سیاهی میرفت یه دختر خانومی هم بود فقط ساق پاش بود ولی بعد از سه جلسه گفت دیگه نمیام دردش غیر قابل تحمله

زندگی که هیچوقت آسون تر نمیشه تو باید یاد بگیری که قوی تر بشی...

مرسی عزیزم که وقت گذاشتی 🌹

هر که زخمش بیش ، گنگش بیشتر ... من یه دختر فانتزی ام با فانتزیایه بسیار ...  یه مردادی 🦁 مغرور ... بدترین اتفاق زندگیم سال ۹۶ افتاد دیگه هیچ کس و هیچ چیز نمیتونه ناراحتم کنه و ... دیگه قوی شدم درست  مثه یه دختر 🙆 کمکم کن بتونم یه ذره شبیه تو بشم همه ی وجودم 
الان مو ندارع یا نازک شده؟ میشه پماد بی حسی زد؟

اصلا نداره مال من ولي خب بايد جلسات كامل بشه 

بيحسي اثر ليزر رو كم ميكنه عزيزم

همه چيو خودشون بهت توضيح ميدن تو برگه اي كه ميدن

قرص هرموني و ريزش مو و زيباييه پوست اصلا نبايد استفاده بشه حتي فوليك اسيد 

چون باعث ميشه جلسات طولاني بشه و موها از بين نره

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
2706