2733
2734
عنوان

کیابچه پشت سرهم دارن؟؟؟

131 بازدید | 18 پست

مثلا6ساله 4ساله:/؟

رابطشون باهم چه جورییه؟:(

بچه های من که خیلی شیطونن باهم نمیسازن بیشتروقتا

بخصوص کوچیکه لج بزرگتردرمیاره...😣😣

کسی بیاخونمون یابریم مهمونی واویلاس دیگه😤

حسابی شلوغ میکنن دادمیزنن اصلاحرف گوش نمیدن😑

پشیمون میشم جایی میرم 😥

همه جوره برخوردباهاشون داشتم ..ازبون خوش تاااااجدیت پرخاشگری تنبیه محروم کردن چییزی دیگه نهایت دعواکنم ...

برای شماهم اینجورین؟یاپسرای من انقدبدددددددد

باراومدن

اگرخدابخواهدمیشود....✨❤️🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بچه های من ۵ سال اختلاف سنی دارن ولی همیشه با هم دعوا میکنن، ینی ربطی به اختلاف سنی نداره

برای من وحشتناک 😣هیچ درکی ازهم ندارن...لجبازن 

دیکه خسته شدم انقدباهاشون سروکله زدم

واويلا

خدا بهت ارامش بده من يكي دارم ولي پير و عليل شدم انقدر حرص خوردم و تو سرخودم كوبيدم

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
این تراژدی تمومی نداره، ما خودمونم بچه بودیم همیشه باهم دعوا داشتیم. 

آره منم میگم بچس...بخصوص پسربچه بدترنمیشه کنترل کرد...ولی کاش اینواطرافیان درک میکردن:(انگارخودشون بچه نداشتن

2738

بچه های من فعلا کوچیکن سه ویک ساله خیلی همو دوست دارن بدون هم نمیمونن ولی خوب باهمم نمیمونن😂اصلا یه وضعیه ولی من راضیم خدارو شکر تو همین سایت دیدم خانوما رو چقدر دلشون بچه میخواد وضعیت اسف بار ما ارزوی خیلیاست عزیزم😃

وای زندگی چقدر جذابه وخدا وشکر که اعصاب من از فولادِ.........
بچه های من فعلا کوچیکن سه ویک ساله خیلی همو دوست دارن بدون هم نمیمونن ولی خوب باهمم نمیمونن😂اصلا یه ...

خداحفظشون کنه🌺دخترن یاپسر؟

برای من اراول بزرگه حسودی میکردبااینکه مابه کوچیکه زیادتوجه نکردیم بهش بهادادیم....

حالاهم که بزرگ شدن جفتشون قدخودشون سرناسازگاری میزنن...

بازم خدارشکر ولی منم دلم میخواست شرایط اوناروداشتم😑

حوصله بچه ندارم😑😣

2706