2737
2734
عنوان

میترسم جاریم بره بگه اون چیزارو

| مشاهده متن کامل بحث + 484 بازدید | 40 پست
به نظرم چیزی که در خانواده اونا علنی هستو گفتید چیز بدی نگفتید نظر شخصیتونه اصلا نگران نباشید اگ ...

برادر شوهرم هرچی میشه میره میذاره کف دست مامانش....الان اون شده داماد عمه من....تو خانوادمون هرچی میشه میخواد بره بگه....

برادر شوهرم هرچی میشه میره میذاره کف دست مامانش....الان اون شده داماد عمه من....تو خانوادمون هرچی می ...

از این شرایط رد شدی اصلا دیگه درموردشون هیچی نگو تو که میدونی اینا اینطورن حوصله جواب دادن بهشون داری

خداکنه اونی باشیم ک دلمون میخواد نه اونی باشیم ک دلشون میخواد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ن دیگه قسم خوردم

اره بابا خودت رو داخل حاشیه ننداز فردا از چشمشون میفتی و صدالبتع از چشم شوهرت ول کن بزار هر کاری میخوان بکنن بزار اگه چیزی شد تو رو مثال بزنن برا دختر عمت 

ولی میترسم دو سه تا هم بزاره روش بگه....پیاز داغشو زیاد کنه...کل طایفه شوهرم هم منو خیلی دوست دارن.. ...

اینکه دو سه تا گذاشت روش توام دوسه تا خوبی ازشون بزار روش بگو من تازه از خوبی گفتم برادرشوهرمم مثل برادرمه از خدام بوده بشه داماد عمم

اره بابا خودت رو داخل حاشیه ننداز فردا از چشمشون میفتی و صدالبتع از چشم شوهرت ول کن بزار هر کاری میخ ...

الانش همون جوره....انقدر که من و خانوادم خوبیم....ما رو مثال میزنن همه‌اش....

اما اگر هم اون قصدش خراب کردن من باشه....من هم خیلی جواب خوب دارم واسه گفتن....بعدشم خدا جای حق نشسته....اون منو  خراب میکنه...خودش بدتر از همه خراب میشه

2738
آره همینجوری

واقعا هم چیز بدی نگفتی مردم هزار حرف پشت خانواده شوهرشون میزنه خیالت راحت اونا واسع اینکه فردا بابات نگه به عمت ک چرا با دختر من لج میکنی هیچوقت نمیاد برادرزاده اش رو خراب کنه 

برادر شوهرم هرچی میشه میره میذاره کف دست مامانش....الان اون شده داماد عمه من....تو خانوادمون هرچی می ...

شما سعی از حرفای خانوادگی که پشت هم زده میشه کاملا دوری کنی،مخصوصا الان که جاریتونم اقوام درجه یکتونه.

ازین به بعد حواستو جمع تر کن.

حتی اگر اونا حرف میزنن شرکت نکن

هنوز هم بلند پروازم👸❤
بگو شما ک منو میشناسید من اهل این حرفا نیستم چقدره من عروستونم تا حالا از من حرفی شنیدید

اگه قضیه عیدی رو گفت میگم که آره....انتظار داشتم عیدی بهم بدید...چون همه به عروسشون عیدی میدادن....بعدم اون موقع شوهرم پیشم نبود با خودم گفتم حداقل به خاطر پسرتون به زنش یه چیزی میخرید....اما نخرید....خداروشکر مامانم برام کم نذاشت...عوض شما اون برام خرید...

میگم فلانی برگشت گفت پدرشوهرم به من عیدی داده...منم گفتم پدرشوهر من به من هیچی نداده...

خیالت تخت نمیگه بعد از زرنگی دوست جاریت شو ک کلا اصلا یادش نباشه خودشیرینی کن برو برا مادر و جاریت یه روسری بگیر بگو من دیگه خواهر دار هم شدم الان این برا شما 

2706