2733
2739
برای من خودش میره میاد غده شکله

درد هم داره؟

من دو هفته هست زیر بغلم درمیاد و میره 

ولی درد داره

خیلی نیترسم سرطان باشه

چون حال عمومیم هم خوب نیست🥺

مرا از رنج های عاشقی بیهوده ترساندی، فقط سربسته می گویم،   طبیب ازخون نمیترسد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
درد هم داره؟ من دو هفته هست زیر بغلم درمیاد و میره  ولی درد داره خیلی نیترسم سرطان باشه چون ...

برای تو رو ک نمیدونم چیه ولی رفتم دکتر گف بخاطر زیاد بودن عرقه باید تند تند بری حموم لباس آزاد بپوشی بهم گف

من این ماه دو بار گلو درد گرفتم خوب که میشدم بلافاصله زیر بغلم توده سفت بوجود میومد دفعه دوم هم درد ...

دکار برید ک بهتره

احتمالا به خاطر عفونت بوده

ولی من بدون کوچک ترین سرماخوردگی اینجوری شدم🥺

2738
برای تو رو ک نمیدونم چیه ولی رفتم دکتر گف بخاطر زیاد بودن عرقه باید تند تند بری حموم لباس آزاد بپوشی ...

ان شاالله همیشه سلامت باشید🌹

من در حال حاضر تمام غده های لنفم ملتهب شده.گردنم زیر بغلم و کشاله ی رانم دیروز رفتم دکتر برام سونو ن ...

ایشالا ک هیچی نباشه

درد هم داره؟ من دو هفته هست زیر بغلم درمیاد و میره  ولی درد داره خیلی نیترسم سرطان باشه چون ...

عزیزم وقتی درد داره که سرطان نیست توده هایی که درد دارن خطر ناک نیستن اینو دکترم دیروز گفت حتی اونایی که درد ندارنم همشکن خطرناک نیستن.برودکتر خیالت راحت بشه 

من در حال حاضر تمام غده های لنفم ملتهب شده.گردنم زیر بغلم و کشاله ی رانم دیروز رفتم دکتر برام سونو ن ...

ببین شاید یه عفونت توبدنتون هس من عفونت داشت دندونم برای همین غددلنفاویم ورم کرد  که با انتی بیوتیک خوب شد

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
عزیزم وقتی درد داره که سرطان نیست توده هایی که درد دارن خطر ناک نیستن اینو دکترم دیروز گفت حتی اونای ...

اره ختما دکتر میرم.

ممنون 🌹

2706