2737
2739
عنوان

بدجور بحث کردیم😭

365 بازدید | 53 پست

توروخدا یه راهی نشونم بدین شوهرم خیییلی خوبه عقدیم البته منم خیلی خوبم براش،اما وقتی بحث میکنیم یه چیزی که حتی کامل هم متوجه نشده رو بزرگ میکنه هرچقدددد تلاش میکنم هم فایده نداره قانع نمیشه امروز مثلا گفتم از یه لباسی تو یه کانال تلگرام خوشم اومده  گفت فروششون انلاینه منم گفتم هردو هم دارن هم انلاین هم حضوری اما اگه باهم بریم حضوری بخریم خوب میشه، گف نه سفارش نده شمارت میفته و مشکل میشه منم گفتم اصلا قصد سفارش نداشتم که دیدی ک گفتم باهم بریم بخریم بعد گفت خوشم نمیاد سفارش بدیو اینا منم گفتم چشم دوباره برگشت گفت اصلا یجوری شدم،منم گفتم وقتی من سفارش ندادمو چیزیم نخریدم چرا باید یجوری بشیو کش بدی هیییییییی همینجوری دعوا سر گرفتو بهش گفتم نباید میگفتی یجوری شدی منکه گفتم چشممم الانم بعد کلی بحث بی توجه رفت بدون اینکه حل کنیم نمیدونم چیکار کنم😓😓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دنبال قاتل بروسلیه 😐

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️
2738
اخه همیشه تو دعوا ها ول میکنه میره من حااالم بد میشه درد میشهههه تو دلم نه عزیزم تازه عقد نکردیم

اینطور خوبه پس وایسع هی جرو بحث بشع و بیشتر کش پیدا کنه

خداکنه اونی باشیم ک دلمون میخواد نه اونی باشیم ک دلشون میخواد...
2706