2737
2734
عنوان

چرا مردا اینقدر بی وجودن

383 بازدید | 29 پست

یکی تاریپک میزنه افسرده م شوهرم اصلا باور نداره به فکر درمان نیست یکی تایپیک میزنه شوهرم بهم خیانت کرده یکی تایپیک میزنه شوهرم اصلا دلش برام میسوزه کمکم نمیکنه یکی میگه کتکم میزنه چرا اینقدر بی وجودن مردا حالا ما زنان باشیم شوهرمان مریض بشه هزارتا دارودرمان داریم �ار بار توهزاربارکمکشون می‌کنیم ای خدا آدم دردشو به کی بگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مشکلات زندگیشونو از زبان شوهرشون نشنیدیم هنوز

تعلیق نکن نی نی یار 😭 قرصامو قرصامو بهم بدین وقت رفته این 2سالو بهم بدین بهم بگین ی خوابه زندگیم هرچی که خوبه از اونا بهم بدین الان ی آدم مستم و بی روح چون سوزوندم من پشت دستمو دیروز که یادم نمونه تو چندروزه نیستی اما با امروز میشه 730روز💔ی در میخوام اونورش اتاقت باشه این عادیه آدم بخواد معتادت باشه؟ / تا حالا اینقدر ازت پر نشدمو پیدام کن تا من گم نشدمو 
2728

بی وجودی ربطی ب جنسیت نداره

مگ کم زن هستن ک خیانت میکنن

بعدم هیچ ادمی نمیاد اینجا تاپیک بزنه بگ امشب به شوهرم خیانت کردم یا فلان حرفو بهش زدم تو جمع خوردش کردم

از ازل تا به ابد قلبم به نامت تاج من💙👑💙...استقلالی بودنم تنها اتفاق قشنگ زندگیمهシ💙💙 
2738

مردا بی وجود نیستن خانم ها خودشون رو بی ارزش میکنن و اعتماد به نفس ندارن مردا هم مثل یه تیکه آشغال باهاشون رفتار میکنن، تا وقتی زنا خودشونو درست نکنن مردا همینطور سلطه گر باقی میمونن

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️
ولی خب ادم ک دور بر خودش میبنه ک چی هستن

من که مرد خوب زیاد دیدم .همینطور زن خوب...بداهم چه زن چه مرد ذاتشونه

تعلیق نکن نی نی یار 😭 قرصامو قرصامو بهم بدین وقت رفته این 2سالو بهم بدین بهم بگین ی خوابه زندگیم هرچی که خوبه از اونا بهم بدین الان ی آدم مستم و بی روح چون سوزوندم من پشت دستمو دیروز که یادم نمونه تو چندروزه نیستی اما با امروز میشه 730روز💔ی در میخوام اونورش اتاقت باشه این عادیه آدم بخواد معتادت باشه؟ / تا حالا اینقدر ازت پر نشدمو پیدام کن تا من گم نشدمو 

این مردها رو همون زنها تربیت کردن تربیت غلط مادرها و آموزش غلط و جامعه مرد سالاری و تحقییر زن و تلقین کردن بهش که فقط باید نقش زن فداکار  مادر فداکار رو بازی کنه و قربانی خشونت بودن یعنی صبوری ... وقتی زن بجای اینده نگری و استقلال مالی همش تو فکر رقابت و مسابقه هر چه زودتر ازدواج کردن باشه معلومه عاقبتش بهتر از این نمیشه بدبختی ما زنها ریشه در خودمون داره وگرنه مردها در حد خرد کردن زن نیستن به ۱ سوم ذکاوت و هوش و درایت زنها هم نمیرسن 

سلام این شالله خداکمکتون کنه.منم امشب انقدر کتک خوردم تمام زانوم درد میکنه.دلم میخاد بمیرم.گفت واسه تو و خانواده ت دارم هرچی ازدهنش دراومد بارخودم وخانواده م کرد.دلم خیلی گرفته😞😞

پیمانی که باخدا در طوفان بستی در آرامش فراموش نکنید..💙💙💚🧡💛
2706