2737
2734

۲۰ سالمه پنج ساله ازدواج کردم بقیه میگن بچه بیارو دیر میشه و اینا هزار جور دردی هم دارم مثه تنبلیو و اینا ولی من میگم زوده بچه دوس ندارم نمیدونم چ کنم میترسم بعدنا بچه دار نشم ولی الانم نمیخوام میخام برم باشگاه هیکلو درست کنم و به خودم برسم واقعا موندم کمک پلیز🙂😑

اگ حس میکنی برات زودع ن چون سنی نداری

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سنت برابارادادشدن خوبه

ولی مهم توشوهرت هستین

ازنظرمالی عاطفی بایدآمادگی داشته باشین مخصوصامالی ون کم کمش ۱۵تومن پول میخوادتابه دنیابیاد.بقیش حالابماند

نفس من زندگی من پسرای قشنگم

سنت هنوزم کمه خیلی وقت داری حالا

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️
2738

اره اول برو باشگاه بعدش بچه بیار

از خیلیا شنیدم ورزش کردن تنبلی تخمدان رو درمان میکنه

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه
سنت برابارادادشدن خوبه ولی مهم توشوهرت هستین ازنظرمالی عاطفی بایدآمادگی داشته باشین مخصوصامالی ون ...

اصلا امادگی مالی نداریم😂خودمم برااین یکم مصمم میگم وضعمون بهتر بشه بعد

اگه سنت سی به بالا بود بی برو برگرد میگفتم بچه بیار

چون 20 سالته،. انگیزه هم نداری و خییلی جوونی

میتونی درمان‌های تنبلی، کیست چیزی داری رو پیگیری کنی چون ممکنه همونا خیلی طول بکشه از الان شروع کن تا باردار شی شاید 2، 3 سال طول بکشه

2706