2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همینکه سرم روبالشت میزارم همه ی صحنه های زندگیم میادجلوچشمم حتی توبیداری

پس از فکر و خیالتونه 

باید برید روانشناس :) سعی کنید دارو مصرف نکنید و خودتون کم کم حال خودتون و خوب کنین و شادی و برگردونید به زندگیتون تا شبا راحت و بدون فکر و خیال بخوابید :) 

امیدوارم حال دلتون همیشه خوب باشه :)🍃

من .. حتی اگه قلبم منت تپیدن سرم بزاره درش میارم !!!👑 
2728
خوابم کمه 5 یا6 ساعت از24 ساعت

میزان ساعتش خیلی تاثیری توی بیداری شبتون نداره مهم ساعت خوابیدنه هست که بدتایمه، چند روز ساعت بذارین و روز نخوابیدن بعد از چند شب تنظیم میشه خوابتون، خودمم همینم، نمیبینین الان بیدارم؟ 😁

۴صبح همه اومدن نوشتن مشکل داری و روانشناس و ....

دوستان ی قرار بزاریم همه باهم بریم.دوستمونم تنها نباشه😄😄

🖤امیدم به اون بالاییه فقط 🖤                                                         ⚜به جز"مرگ" همه چیز دروغه!⚜
2738
خخخ شوخی توش بود اما اصل حرفم جدیه ها خب مشکلتو بگو چجوریه بپرسم بت بگم

کل روزتودلم باخودم حرف میزنم یعنی مغزم منفجرمیشه ...توخیابون توخونه همه جاتک تک اعضای خانوادموتوقبرمیکنم وبراشون عزاداری میکنم...یاحس میکنگ همینکه نشستم کل وسایل برقز میخوادبسوزن وبرن روهوا...وکل روزبه مصیبتهایی که کشیدم فکرمیکنم

ازماکه گذشت ...
کل روزتودلم باخودم حرف میزنم یعنی مغزم منفجرمیشه ...توخیابون توخونه همه جاتک تک اعضای خانوادموتوقبرم ...

خب شما یجوری روان پریشی داری.برو پیش مشاور.خواستی من میتونم بهت مشاور معرفی کنم

بخدا کاربر آقا هستم🤒🤒

عزیزم خیلیا بی خوابی دارن ولی خیلی چیز بدیه من خودم دچارش بودم خدا رو شکر بعد یکی دو ماه درمان بلخره خوب شدم امشب هم بعد مدت هااا این ساعت بیدارم!

باید دکتر روانپزشک برید یعنی متخصص اعصاب و روان. فقط دکتر خوبی باشه که با دقت دارو بده و بهتون توضیح بده.

اگه بهتون زولپیدم داد فقط برای تنظیم خوابه شما مدت کوتاهی میخوری دیگه باید قطع کنی چون بیشتر از دوره ی ۱۰ تاییش اعتیاد آور میشه یه کم.

ولی داروهای دیگه اصلا مشکلی ندارن ممکنه ملاتونین بده هرشب ساعت ۷ ۸ بخورین به خوابتون کمک میکنه.

البته اول باید بهداشت خواب رو رعایت کنین توی گوگل سرچ کنید میاره چه چیزایی هست. اگه با رعایت بهداشت خواب بهتر نشدین برید دکتر.

دکتر احتمالا فقط خواب آور نمیده ممکنه ببینه فکر و خیال زیاد دارین مثلا اضطراب یا افسردگی دارین کنارش اونو درمان کنه که خواب هم درمان بشه.