2733
2734
عنوان

شوهرم ب خواهرش پول داده بوده بعد چن ماه ب من گف

| مشاهده متن کامل بحث + 516 بازدید | 43 پست
بله دقیقا چندین ماه از دندون دردعر میزدم گفت ندارم قسط دارم خلاصه خواست ماشین بخره اقایی ک ی ریالم ن ...

افرین خوبه راضی شددد

من میخوام تپلی شم ب امید خدا اگ تجربه ای برا تپل شدن داری بهم بگو دوستم😍

پس انداز نکن مردا پس انداز نمیفهمن چیه 

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند..آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس انداز نکن مردا پس انداز نمیفهمن چیه 

برا خودم بچم میخام پس انداز کنم این گوزو رو میخام چکا براش پس انداز کنم 

ب ما چه بابا😂شوهر منم خرید خونه خواهرشو میکنه هر ۱۰۰ هزارتومن ۵۰۰ تومن میگیرم😂😂

ب من دستی زیاد نمیده

2728
میگه خواهرمه دادم😑

توام بگو وقتی خودمون نیاز داریم و داریم با کلی زحمت پول جمع میکنیم درسته شما خرج کس دیگه کنی؟ خدا رو خوش میاد؟ چراغی که به منزل رواست به مسجد حرومه 🤬

یه دلخوشی کوچولو...9/9 تولدمه، به همین مناسبت اینجا کاربری درست کردم.
برا خودم بچم میخام پس انداز کنم این گوزو رو میخام چکا براش پس انداز کنم 

براب خودتو بچت میخوای پس انداز کنی طلا بخر هم برای خودت هم بچت من اینکارو میکنم چون اگ ب شوهرم باشه ب فکر نیس مجبورش کن ازش پول بگیر قرعه کشی بنویس اسمت درومد طلا بخر 

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند..آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..
قبل اینکه خواهرش بفهمه زمینو خریدیم اگه میفهمید نمیذاشت.هنوزم دندونمو درست نکرده ولی دلم خنک شد

اوف از دندون نگو ...منم کل دندونام خرابه میگه پول ندارم درس کنم

2738
بله دقیقا چندین ماه از دندون دردعر میزدم گفت ندارم قسط دارم خلاصه خواست ماشین بخره اقایی ک ی ریالم ن ...

آفرین 👏 👏 👏 👏 👏 

یه دلخوشی کوچولو...9/9 تولدمه، به همین مناسبت اینجا کاربری درست کردم.
برا آینده بچم و خودم چون شوهرم ولخرج

خوب پس انداز نکن زندگی که خرجش بالا باشه دیگه شوهرت نمیره پولشو بده به بقیه، پس انداز و بزار برای وقتی که اینو یاد کرفت. یا طلا بهر

تو زندگی از هیچیت نزن ! بزرگترین اشتباه ! خوب بخور خوب بپوش خوب بگرد اضافه داشتی پس انداز کن ! پس ان ...

اینو خوب گفتی... تجربه حودمه ک میگم  من  دختری بودم ولخرررررخ . همش عاشق  چیزا مارک بودم. از روزی ک ازدواج کردم دیدم شوهرم نمیتونه از مس خرج زندگی بر بیاد قشنگ خربدو تعطیل کردم ی قیافخ و پوست و تیپی ب هم زدم اصلا روم نمیشه جایی برم   و الان حس میکنم با اینکه انقدر از خودم گذشتم تو زندگیش ارزشی ندارم . 

اینو خوب گفتی... تجربه حودمه ک میگم  من  دختری بودم ولخرررررخ . همش عاشق  چیزا ...

متاسفانه همینه اینکار اشتباهیه که خیلیا میکنن و من این رو از مادرم یاد گرفتم که از همه چیزش می‌گذشت برای پس انداز بیشتر آخرم به جایی نرسید به جز پیری زودرس