2737
2739
عنوان

به آخر خط رسیدم.

220 بازدید | 35 پست

فکر کردم منم یه روز عروس میشم فکر کردم منم یه روزی سر خونه زندگیم میرم خیلی دوسش دارم نمیخام از دستش بدم بهم گفته که مهریه نگیر تا بیام خاستگاریت اگه مهریه بخای نمیایی سر حرفمم هستم.مادرمم گفته مهریه نداشته باشی نمیام عقدت و ولت میکنیم. پدرمم فوت شده..احساس میکنم ه آخر زندگیم رسیدم اگه بخاطر مهریه قراره از دستش بدم میخام که بمیرم و زندگی نکنم. خودمو میکشم😞

ینی چی 

اصلا قبول نکن

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا قبول نکن اصلاااا اون داره خودشو راحت میکنه. هر وقت نخواست راحت طلاق بده

تو نمیتونی بری قلبت کلیدش با منه. کاری نکن اخر خط قلب دوتامون بشکنه.خداجونم خودت میدونی چی میخوام، همونی که تو قلبمه🖤
2731
من بدون اون نمیتونم بعد پدرم که فوت شد تنها تکیه گاهم اون بود بدون اون نمیخام زنده باشم. زندگی برام ...

ولی اون چی؟تو براش همونقدی؟

حداقل ی سکه ارزش ندار؟

مگ میش 

ببین من اصلا ادمی نیستم ک ب مال کسی چشم داشتع باشم با بگم مهربع فلانه 

ن 

اما ارزشتو تعیین میکنع جونم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738

تاپیک قبلی این همه حرف زدیم بازم میخوای خودت بکشی

اون به خاطر اینکه تو مهربه نداشته باشی ازت میگذره و ولت میکنه

اونوقت شما به خاطر این میخوای خودتو بکشی

واقعا عجیبه واسم🤔

همچین ایراد بزرگی خدا سر راهت گذاشته نمیبینی؟

پس از الان تو فکرشه که یه روزی طلاقت میده که مهریه نمی خواد بده یا می خواد هرجور شده اذیتت کنه ک نتونی دم بزنی 

پا روی دلت بذار و صبر کن خدا همسر الهیت رو سر راهت قرار بده 

بعضی پسرا برای رسیدن به کسی که دوسش دارن از جون و دل مایه میذارن اخرش ...میشه ، این که از الان معلومه

عزیزم حسی که داری رو درک میکنم

اما به حرفی که بهت زده شده خوب فکرکن!

آدمی که میگه مهریه نگیر تا بیام خواستگاریت,

ینی زنگ خطر 

ینی اون حسی که تو بهش داری رو بهت نداره که این حرفو زده 

پسری که عاشق دختری باشه برای رسیدن بهش همه تلاششو میکنه نه اینکه این حرفو بزنه!

2706