2737
2739
عنوان

کمککک.مادرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1349 بازدید | 75 پست
یه وقتایی انقدر حرص میخورم ناراحت میشم تا چند روز حوصله و اعصاب ندارم چون من کلا ادم اروم و ساکتی ا ...

خدا ازشون نگذره که دلت رو میشکنن

بهشون توجه نکن

اصلاً آدم حسابشون نکن و به حرف ها و درد دل هاشون گوش نده

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نمیتونم مثه خودشون باشم..اصلا بنظرم بی ادبیه کسیو جلو خودش تو جمع دست بندازی

بخدا یه سری یکساعت تمام دستم انداخت.گریم گرفته بود.چون با اینکه فهمیدن ناراحت شدم باز ب هیچ جاشون نبود

در گوشی گفتن بسه ناراحت شد باز شروع کردن

وقتی یبار جدی برخورد کردی دیگه‌تکرار نمیکنن

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد🤩💞 خیلی وقته از این امضا می گذره خدایا تنها امیدم دامنم رو سبز کن...عاشق همسرم و زندگیم هستم🤩❤️
2738

بیخیال باش شادوپر انرژی باشنقطه ضعفم دستشون ننداز مهم اینه شوهرت دوست داشته باشه به اطرافت که موج منفی داره توجه نکن چون ناخوداگاه ممکنه روی روابطشما و همسرتم تاثیر بد بزاره

اصلا جدیدا فقط در حد سلام علیک شدیم.ولی بازم ب کوچک ترین چیز من میخندن..تمام اعتماد ب نفسمو از دست د ...

خب همون موقع بگو به چی میخندین؟ 

مگه‌بچه مهدکودکی هستن بهتون نگا میکنن میخندن😑😑😑

دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی🙂🤞 منم بگم کاربر قدیمی هستم یا کافیه🙄😎  اینجانب *نیکی ۷۰* سابق از سال ۹۶ عضو بودم. این همه سال حتی یکبار هم اخطار نگرفتم . اما چند روز پیش تو بحث با یه خانومی که طرفدار صیغه بود و میگفت اگه شوهر کسی دوست دختر صیغه ای پنهانی داشته باشه،بخاطر محبت به خانومه شه که اونو مخفی میکنه چون حق طبیعی اون آقاس، بدون اخطار تعلیق شدم!!! واقعا مرسی 😶  (من ivf کردم اگه سوالی داشتین بپرسین، کمک تون میکنم😇) اَللهُمَ صَلِّ عَلی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🤲
نمیتونم مثه خودشون باشم..اصلا بنظرم بی ادبیه کسیو جلو خودش تو جمع دست بندازی بخدا یه سری یکساعت تما ...

شوهرت چیزی نمیگه بهشون؟

خب رفتو امدا کمتر کن اگه گفتن چرا نیومدی بگو من مسخره شما نیستم یه سوژه جدید پیدا کنین.

فقط برام‌جالبه هم از نظر تحصیلاتهم خانواده هم شهر هم سبک زندگیهم مالی هم هنرمندی.من بالاترم

احتمالا دلیل مسخره کردنشون همینه

بهت حسادت# میکنن

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️