2733
2734
عنوان

شوهرداری

185 بازدید | 6 پست

خانما کمک کنید شما به شوهراتون میگین چی میخواین مثلا لباس اینامن زیاد نمیگم میگم لباس میخواما ولی زیاد تحت فشارش نمیدارم اونو میخره برام ولی مامانم رفته به یکی از فامیلای دورمون گفته دخترمن هرچی میگه اینو بخر اونو بخر به شوهرش من شنیدم خیلی دلخور شدم اصلا خجالت نمیکشه مثلا اون مادر من الان به شوهرم میگه که تو مجبوری برام چیزی میخری باخنده وشوخی جوری فهموند که اره نمیدونم به مامانم بگم اینو یانه چحوری بفهمونم بهش 

فعلاتووووو ⁦☹️⁩😵

هر که زخمش بیش ، گنگش بیشتر ... من یه دختر فانتزی ام با فانتزیایه بسیار ...  یه مردادی 🦁 مغرور ... بدترین اتفاق زندگیم سال ۹۶ افتاد دیگه هیچ کس و هیچ چیز نمیتونه ناراحتم کنه و ... دیگه قوی شدم درست  مثه یه دختر 🙆 کمکم کن بتونم یه ذره شبیه تو بشم همه ی وجودم 

چیشد

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به مادرت محترمانه بگو تو زندگی زناشوییت دخالت نکنه واااا اون چیکار داره به شما 

هر که زخمش بیش ، گنگش بیشتر ... من یه دختر فانتزی ام با فانتزیایه بسیار ...  یه مردادی 🦁 مغرور ... بدترین اتفاق زندگیم سال ۹۶ افتاد دیگه هیچ کس و هیچ چیز نمیتونه ناراحتم کنه و ... دیگه قوی شدم درست  مثه یه دختر 🙆 کمکم کن بتونم یه ذره شبیه تو بشم همه ی وجودم 

بخدا نمیدونم شوهرمن اصلا اونجوری نیس منم زیاد گیر نمیدم مادرشوهرمم یه چند وقت پیش برگشته به یکی گفته پسر من از عروسم راضی نیس به گوش منکع رسید دیوونه شدم شوهرمم گفت من نگفتم خبر ندارم باورکنم ؟؟؟ نمیذارن زندگی کنین ما بخدا