2737
2739
عنوان

واسه آخرين بار از مانكن هاي سايت راز لاغريشونو ميپرسم

| مشاهده متن کامل بحث + 397 بازدید | 60 پست
لواشک زیاد بخور یا البالو... 

منو اينام چاق ميكنه بخدا

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
برنج چقد ميخوري

بشقاب پیش دستی چقدره؟ نصفش یا یکم بیشتر

البته در هفته 4وعده شاااید برنجی باشه

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خيلي بدي 😭😭😭

😂❤

چربی شیرینی اینا رو کلا کم بخور، رژیم افراطی نگیر که خدایی نکرده مشکلات دیگ برات بوجود بیاد اصلانم دکتر نرو. هرچیزی که میخوری کالریشو حساب کن یا همون کالری شمار ورزش کن پیاده روی کن. البته اینا شنیدم که خوبه 😅

هرکس به تمنای کسی غرق نیاز است 🍃 ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است 🕊🖤
خدا خواسته فعلا چاق نشم ..دست من نبوده از بدو تولدم استخون بودم چیز کن... پیاده روی و ازین کارا..& ...

چيز كردم بخدا نشده

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2728
چيز كردم بخدا نشده

چیز اخرین راهش بوده .. خیلی حیف شد😂

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
2740
ای بابا،بعضیا اونجورین،من اگه اونجوری بودم الان بخدا۲۰۰ کیلو بودم قشنگ🤣

خيلي دوس دارم وقتي عصبيم چيزي نخورم اما همش به خوردن پناه ميبرم

بخدا ما ذاتا لاغریم☺️ با دو تا زایمان سزارین شکم ندارم و تو پرم. همه چی میخورم رژیم تو عمرم نگرفتم و ...

خوش به حالت ممنون عزيزم

آره ماهی ۶ تا ۸ کیلو کم میکنی فقط مجازی انواع گوشت تخم مرغ و صیفی جات برگ سبز بخوری  تو یوتیوب ...

آره خوندم راجبش فك كنم آخرين راهم اينه

کار خاصی نکردم ژنتیکی لاغریم .شما هم چون تو ژنتونه سخته لاغر شدن مگر با اراده قوی

آره دقيقا

2706