2733
2739
عنوان

دیگه روانی شدم بعد از فوت مادر شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 7452 بازدید | 129 پست

کسی از فامیلا نیست ازش کمک بخوای.منم همسرم تصادف کرده بود زده بود به یکی افسرده شده بود.پسرعموهاش اومدن یه شب هر هر خنده راه انداختن باهاش.کلا فراموش کرد.یه مهمونی بگیر دوتا از فامیلای شوخ رو دعوت کن درست میشه

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب مادرشه عزیزم .. نامزد منم اینطوره 26 دی مادرش فوت کرد .با هر حرف با هر خاطره گریه میکنه حتی شبا رو تخت مادرش میخوابه و این وابستگی باعث شد بعد از فوت مادرش سکته مغزی کنه چشمش چپ شده هفته دیگه نوبت عمل داره .   

جای من باشی چه میکنی ؟ خدا شاهده همش دلداریش میدم از اون روز تا حالا یکبار بحث و قر قر نکردم ... با این کارم باعث شده متوجه بشه چقدر دوستش دارم .. البته ما 7 سال دوستیم قرار بود نامزد کنیم و رسمی بشیم که این اتفاق افتاد .

2740

اینکارونکن بزارگریه کنه خودشوخالی کنه قول میدم بعدچهلمش اشکی نمونده باشه براش شوهرمنم همینکارومیکردمثل زنهاصداشوبلندمیکردکه بابامنویتیم کردی بهش میگم‌ ۵۰سالوپرکردی خودتم به زودبایدگوزبدی قبض وبگیری توکتش نمیره تا۴ماه اصلاح نکردالبته اون همیشه مثل گداهالباس میپوشه وسرووضعش مثل آشغال جمع کن هاس

پسرنازم😔 ازروزی که ازپیشم رفتی من مردم نمیدونم کجای🖤😭ازخدافقط تورومیخوام فقط تورو💔پسرنازم کجای دلم داره میترکه از دوریت 😭پسرم تقصیرمن نیست که وضع مالیم خرابه و وپولدارنیستم ببخش منوپسرم منوببخش توروخدا😭میدونی پسرم من میرم نظافت روزی۸۰پسرنازم من هرچی کارمیکردم فقط واسه توخرج میکردم وخواهم کرد خداشاهده من حتی برای خودم یه ادامس نمیخریدم چون تومهم بودی منوببخش که نتونستم بیشتر ازحد توانم کارکنم🖤🖤🖤💔💔💔پسرقشنگم من نتونستم۳ساله یه کاپشن واسه خودم بخرم چون تومهم بودی شکمت ولباس وپوشک بایدتهیه میکردم وتومهم بودی وهستی💔پسرم بشدت دلتنگتم دارم دق میکنم 😭😭💔کاش برگردی پیشم😭😭قول میدم دوبرابرکارکنم ونزارم کمبودی داشته باشی😔😔😔پسرنازم من هرروز وهرشب میرم سرکوچه به امیداینکه برق خونه بابات روشن بشه وبفهمم اومدی روستا🙂🙂پسرقشنگم هرشب باچشم گریون میخوابم😔کوچولوی نازم نزار تو حسرت خوابیدن توبغلت بمیرم شب وروز لباسهات پیشمه واشک میریزم میدونی من هیچکسوندارم جزتو خدایاحداقل پسرموبهم برسون هیچ آرزویی ندارم پسر قشنگم مامانی داره میمیره از دوریت بخدا...بقران دارم دیوانه میشم کاش بمیرم واین دردونکشم پسرمممم🖤💔پسرم جووونم به فدایت خیلی میخوامت😭😭پسرم خیلی دوست دارم 
اگه میدونستم قراره بعداز فوت مامانش اینجوری بشم زندگی نمی کردم باهاش

چندسال پیشش بودی؟بچم داری؟من الان پیش مادرشوهرپدرشوهرمم یعنی بعداینطورمیشه؟اتفاقاخیلی بهش وابست

درسته سخته ولی خاک هم سردی میاره .بعد یه مدت خاک باعث میشه فراموش بشه همه چیز.از دا برود هر آنکه از دیده رود

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.
اینکارونکن بزارگریه کنه خودشوخالی کنه قول میدم بعدچهلمش اشکی نمونده باشه براش شوهرمنم همینکارومیکردم ...

خدا نکشت مردم از خنده

کسی از فامیلا نیست ازش کمک بخوای.منم همسرم تصادف کرده بود زده بود به یکی افسرده شده بود.پسرعموهاش او ...

این بشر هرکی هم میاد فایده نداره دیگه کسی هم نمیاد چون واقعا هرکی میومد بارفتارش ناراحتش میکرد

2706