2733
2739
عنوان

دلم گرفته

316 بازدید | 31 پست

ازهمه چیز ازهمه جا

خانواده شوهرم منو چی فرض کردن 

خواهرشوهرم زنگ زده میگما یه نفره پرستاره بچه میخوا کسیو سراغ نداری ۸۰۰ تومن روزی چارساعت .(من شوهرم دندونپزشکه منشیش بودم باش ازدواج کردم)

بعدمیگم برات سراغ میکنم میگه نه خودت چی نمیری گفتم برم خونه مردم میگه نه بیاد خونتون.منم گفتم نه من مسعولیت قبول نمیکنم بعدم حوصله بچه کسیو ندارم .گفتم برا پول توجیبی خودتم خوبه مستقل بشی.

حالا اینا ب کنارقطع کرده ب شوهرم گفتم گفت منظورش دختر خودش بوده میخوا بره سرکار گفتم خونوادت منو درحد زن تو نمیدونن که اینجوری میگن من مشکلی ندارم برم مستقل باشم ولی اونقد خدا نزده توسرم کلفتی بچه ها خواهرتو کنم.

مشخصه با این کارا میخوان بهم بفهمونن لیاقتت این جور بوده الان زندگیت شده این .دلم خیلی شکسته .شوهرم عاشق شد بخدا خودش انتخابم کرد.خودش میگه نمیخواستم با کسایی ک خونوادم میگفتن ازدواج کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدایا چه بیشعورن. خودتو پیششون اصلا هیچ وقت دست کم نگیری هاااااا.

شوهرت چیزی نگفت بهشون؟؟؟؟

اصلا باهاشون خاکی و صمیمانه رفتار نکن نزار اینجوری  فکر کنن

با افتخار کوردم🤞🏻❤
2731
مشخصه با این کارا میخوان بهم بفهمونن لیاقتت این جور بوده الان زندگیت شده این .دلم خیلی شکسته .شوهرم ...

مهم دل شوهرته عزیزم.

خانواده اش حرف مفت زدن بیخیالشون

با افتخار کوردم🤞🏻❤
2738
خدایا چه بیشعورن. خودتو پیششون اصلا هیچ وقت دست کم نگیری هاااااا. شوهرت چیزی نگفت بهشون؟؟؟؟ اصلا ب ...

😔😔😔یه بار زد به سرش پیام داد اینجا بالاشهره با پایین شهر فرق داره .و....

از طرز حرف زدنت فهمیدم خیلی خوب و مهربونی نمیدونم چرا ولی به نظرم اهمیت نده شخصیت خودشو نشون داده تو لیاقتت زیاده تحویلشون نگیر که بفهمن کی در حد کی نیست

گروه نارنجی🧡 وزن اولیه۸۰/هدف اولیه ۷۰/ هدف نهایی۶۵🧡
مهم دل شوهرته عزیزم. خانواده اش حرف مفت زدن بیخیالشون

شوهرم خیلی خالس.

امشب دوساعت التماس کرده مامان فردا ناهار بیا اینجا.منم گوشسو گرفتم خیلی رک گفتم ابریزش دارم واسه همینه نیومدم پیشت اونم ترسید هرچی شوهرم گفت بیا گفت نمیام

😔😔😔یه بار زد به سرش پیام داد اینجا بالاشهره با پایین شهر فرق داره .و....

عزیزم.

ولشون کن تو خودت مهربونی با شعوری خانومی. 

به خودت خیلی برس و پیششون خودت خیلی دسته بالا بگیر که دیگ ببخشید از این گوه خوریا نکنن. بیشعورا اعصابمو بهم ریختن .

به شوهرتم حتما بگو که ناراحتت کردن

با افتخار کوردم🤞🏻❤
2706