2733
2739
عنوان

پول 😑🔫

| مشاهده متن کامل بحث + 10077 بازدید | 592 پست
وقتی عشق باشه باهم تلاش میکنیم برای رسیدن ب پول😍 ولی یک نفر شاید طرف مقابلش پولدار باشه ولی عشق ...

وقتی پول داشته باشه مطمئن باش یادش نمیفته. ولی عاشق باشی و بی پول خیلی سخته

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وقتی پول داشته باشه مطمئن باش یادش نمیفته. ولی عاشق باشی و بی پول خیلی سخته

بی پوله سخته قبول دارم 

اما فکر کن همسر مردی باشی ک پول داره اما عاشقت نیست و بهت توجه نمیکنه و اخلاق نداره اون وقت پول کاری نمیتونه بکنه

پشت هر اکانت مجازی قلبی درحال تپیدن است ....              به کانال تلگرامم سر بزنید تازه تاسیسه حمایت کنید لطفا🥺.     @nab_text31
2740

پول و عشق هردو مهم هستند 

ولی عاشقایی که باهم ازدواج کنن ولی پول نداشته باشن به مرور زمان از هم بدشون میاد و بی پولی دلیلشه

و ایمان بیاورید به خدایی که به پیچک فرمود : «نرده را زیبا کن»
ولی نمیشع عشق ومحبت واخلاق خوب خرید

درستع ولی اگه عشق و محبت و اخلاق خوب باشه پول نباشه حال نمیده

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
اون دختر بدبخت پولشو میخوای ن اونو(در آینده رو میگم)

اها 😂🤦‍♂️ از دخترای که پول دارن بدم میاد 

ولی اگه بین دوراهی قرار بگیرم بین پول دار شدن ... وداشتن یه عشق خوب .. پول دار شدن رو ترجیح میدم...

با اینکه می گن اگه آدم ثروت دنیارو داشته باشع ولی یه خانوم نگران و منتظرش نباشه بدر نمی خوره ... ولی من بیشتر به پول اهمیت میدم تا عشق

من به شخصه عشق روترجیح دادم پشیمون هم نیستم ولی یه جاهایی واقعابی پولی فشارمیاره اماخداهوامون رو دارع توعقدم!

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥
2706