2733
2739

به حرفش  توجه نمیکنم

من خواستگار پولدار داشتم  ولی همسرمو انتخاب  کردم‌ 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

پسر پولدار جذابی که به زن متاهل همچین پیشنهادی میده آدم نیست که بخوام چیزی بگم‌بهش

🌸یا علی مدد🌸                                            باردار نیستم تیکر رسیدن به وزن هدف💪🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از شوهرم پولدارتر و جذاب تر مگه هست ؟؟🤔 @دوردونه76     @آنیدـپ   ‍  ...

میزنم دهنش

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
2728
میزنم دهنش

دهن کی آراد ؟؟؟😐😲

کاش می‌شد آدمی، گاهی،فقط گاهی به اندازه نیاز بمیرد،بعد بلند شود خاک‌هایش را بتکاند،اگر دلش خواست برگردد به زندگی،دلش نخواست بخوابد تا ابد!

جرش میدم حتی اگه همسرم بدترین ادم دنیا باشه 

تیکر رسیدن به ارزومه❤عشق فقط شکلات بحثم نباشه تمام  🍫🍫🍫میشه واس خوشبختی وعاقبت به خیر شدنم یه صلوات مهمونم کنی مهربون😍 خدایا حمایتم کن دستمو بگیر منم بتونم درسمو بخونم پرستاری قبول شم بشم یه پرستار مهربون:) ........،امیدوارم خدا چیزیو بهتون میده لذت داشتنش هم بده وگرنه هستن ادمایی که شکلات زیاد دستشونه ولی دیابت دارن 🌸🌸🌸
2740
مطمئنا اونجوری رفتار نمیکنم که باوجود همسرم یکی بهم پیشنهاد بده و یقینا اسفالتش میکنم🦸‍♀️🦸‍♀️🦸‍♀️ ...

خودتو توگونی هم بپوشونی همیشه اینجوری نیس که رفتارشماباعث بشه بقیه چیکارکنن یانکنن ذات ادم خراب نمیشه کاری کرد

آرامش💚

عممممراااا

اینجاااا همه شاخ شهرن ساچه واو😒🙆همهههه علامه دهرن ساچه واااااو😑🤦دلوووو خوشگلهههه دلووووو خوشگلههههه تو دست من تک دله😐😐 خداوکیلی صدتومن میدم تک خشتم بده تو دستم😑😂زده ب سرم نمیدونم چی دارم مینویسم کله سحری😬از همین تریبون اعلام میکنم ک ساعت ۴صبح اینو نوشتم😑هااان یچی دیگم یادم اومد..من دقییقا ۳سال خواننده خاموش بودم🙆
2706