2737
2734

خانوما من بخاطر تیروییده پرکارم  مجبورم ب پسر یک ماهم شیر خشک بدم خیلی ناراحتم بنظرتون به پسرم شیر بدم یا اینکه درمان تیروییدم رو ادامه بدم. چون دکترم گفته زمانی باید شیر بدی که از قرص خوردنت خیلی ساعت گذشته باشه.یا شیر دهی یا قرص تیرویید.  اینجوری بچم گرسنه میمونه منم شیر خشک میدم . 

خدایا میشه بیاد اون روزی که فرزندمو بقلم بگیرمو ازین استرس بیرون بیام و وقتی ب گذشته نگا کنم بگم ای بابا چقدر من ترسو بودم همش گذشت و رفت و نتیجه ی تلاشم پسر خوشگلمه که توی بقلمه . خدایا کمکم کن 

ناراحتی نداره.یه مامان سالم‌ک ب بچش شیرخشک میده بهتر از مادر مریضه ک ب بچش شیر میده.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم بنا به دلایل پزشکی به پسرم شیرخشک دادم. روزی نبود که گریه نکنم . ولی دکتر حرف خوبی زد . گفت اینهمه بچه شیر خشک خوردن چی شده . به نفع بچه است که شیر خشک بخوره تا گرسنه بمونه 

شیر بده حتما شیر خودتو  و دکترتو عوض کن برو دکتر نوزادها  خودش بهت میگه چیکار کنی       بده تا خشک نشده شیرت

امام باقر (عليه السلام) فرمود دعا قضا را رد می کند اگرچه ثبت و ضبط شده باشد. در ادامه روایت می‏فرماید: حضرت انگشت‎هایشان را مُشت کردند و به کنایه فرمودند اگر قضای تو به این محکمی هم باشد، خداوند آن را باز می‎کند! صدقه قضای قطعی را دفع می کند..
2738

متوجه نمیشم چرا شیرخشک دادن باید ناراحتی داشته باشه؟! شیرخشکی که کاملا غنیه و انواع ویتامین ها و مواد معدنی و آهن رو داره...

من مشکلات را حل نمی کنم , من افکارم را درست می کنم ، سپس مشکلات خودشان حل می شوند. (لوییز هی)
به شیر خودت تعصب نداشته باش سلامتیت از همه چی مهم تره.قرص بخور و ب بچت شیرخشک بده.شیرخشک خیلیم عالیه

اخه حرف مردم بیشتر اذیتم میگنه. میگن چرا شیر خودتو نمیدی بچت ضعیف میشه و هرار تا مریصی میگیره. از ترس حرف مردم هیچ جا نمیرم که نبینن شیر حشک میدم 

خدایا میشه بیاد اون روزی که فرزندمو بقلم بگیرمو ازین استرس بیرون بیام و وقتی ب گذشته نگا کنم بگم ای بابا چقدر من ترسو بودم همش گذشت و رفت و نتیجه ی تلاشم پسر خوشگلمه که توی بقلمه . خدایا کمکم کن 
چه قرصی میخوری منم تو شیردهی میخوردم قرص تیرویید ولی دکترم چیزی نگفت 

متی مازول 5 عزیزم . روزی 3 بار. 

در کل برو دکترتو عو ض  کن  تصمیم مهمیه

امام باقر (عليه السلام) فرمود دعا قضا را رد می کند اگرچه ثبت و ضبط شده باشد. در ادامه روایت می‏فرماید: حضرت انگشت‎هایشان را مُشت کردند و به کنایه فرمودند اگر قضای تو به این محکمی هم باشد، خداوند آن را باز می‎کند! صدقه قضای قطعی را دفع می کند..
متوجه نمیشم چرا شیرخشک دادن باید ناراحتی داشته باشه؟! شیرخشکی که کاملا غنیه و انواع ویتامین ها و موا ...

پس چرا همه انقد جبهه میگیرن راجبش

2706