2737
2739

دختر خالم که با کلی پسر رفیق بود و باهاشون رابطه جنسی و اهل همه غلطی بود .خدا دوستش داره و یه شوهر بهش داده .همه چی تموم نگم،براتون.خیلی بهم ریختم ایشالا بدبخت بشه 

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

چرا اینجور شد؟ همه چیز داشت خوب پیش می‌رفت اما یهو رفتارهای خانواده اش باعث شد ج رد بدم.چرا خانواده اش براش اهمیت قائل نبودن؟! خدا کی قراره جواب سوالم بدی؟!

السلام علیک یا بقیه الله ‌"عجل الله تعالی فرجه" به جمع مشق انتظار بپیوندید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دختر خالم که با کلی پسر رفیق بود و باهاشون رابطه جنسی و اهل همه غلطی بود .خدا دوستش داره و یه شوهر ب ...

وای منم یه همکلاسی دانشگاه داشتم 

دختره همه جور کثافت کاری کرده بود 

آخرشم یه شوهر خوب گیر آورد 

عدالت کجاست؟؟!

در زندگی یاد گرفتم: با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند😏با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه میکند🙄از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود😏و تنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم🙄و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم:۱-به همه نمیتوانم کمک کنم۲-همه چیز را نمیتوانم عوض کنم۳-همه من را دوست نخواهند داشت(فدای سرم😊)

امسال تو اردیبهشت ماه تو هفته ۸ قلب جنینینم ایست کرد!!و من تنهایی رفتم بیمارستان و بستری شدم!😔

تو تنهایی و بی هیچ همراهی سقطش کردم. و به هیچ کس نگفتم اون دو شبی که تو بیمارستان بودم بدترین ساعات عمرم رو گذروندم..اما به کسی نگفتم هیچکس نمیدونه جز خواهرم و همسرم...وقتی به اون روزا فکر میکنم دیوانه میشم..

کاش اونایی که در حقم بدی کردن تاوان پس بدن و خبرش به منم برسه

تابستون بود بارون میومد من زیر درخت نارنج توی حیاط خونه پدری نشسته بودم بوی نم بارون و بوی درخت نارنج تمام وجودمو پر از عطر خوشبختی کرده بود من دختر همون بارونیم که بعدازظهر تابستون اون سال میبارید
2740

فکر اینده زندگی و بچهام...زندگی ک دوسش ندارم ولی مجبور ب تحملم.باید ادای ادمای خوب دربیارم در اصل و درون اصلا خوب نیستم و داغونم..در حدی ک حتی ب مردن شوهرم فکر میکنم ک شاید بعدش بتونم حداقل ب یکی از ارزوهام برسم

وای منم یه همکلاسی دانشگاه داشتم  دختره همه جور کثافت کاری کرده بود  آخرشم یه شوهر خوب گ ...

اشتباه کردیم ما ساده موندیم .باید می‌رفتیم همه غلطی میکردیم تا خدا نکاهمون کنه

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2706