2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

؟ اون موقع همسرتون نبودن؟ 

نه عزیزم شوهرم نبود الان عقدیم وای خدا مثل سریال بود زندگی ام خیلی سعی کردم اونو دوسش داشته باشم چون همه چی تموم بود اما چشم و دل ام رو شوهرم بود هنوز شوهرموو دوست دارم ولی شرایطش افتضاحه اون بی نقص بود پولدار بود ولی شوهرم هیییچی نداره فقط همو دوست داریم 

2731
ی رفیق دارم که من فهمیدم فقط من براش رفیقم و اون واسم رفیق نیست چیکار کنم؟ گردنبند دوستیمون رو در ب ...

اره بابا

مثل یه اشغال بندازش دور...

من بعداز ۴سال یه نارفیقی ک نون و نمک منو خورده بود شناختم...دلم براش تنگ میشه ولی دلم برای حماقت خودمم میسوزه

درد و غم که زیاده .... کدومشو بگم ؟   

من عاشقانه با هنسرم ازدواج کردم از همچیم گذشتم تا هیچ وقت مدیون کسی نباشیم و دستمون  رو پیش کسی دراز نکنیم. خانوادمم کمک خرجمون بودن . ولیییییییی  میسوزم از این همه بی محبتی همسرم.  هیچ وقت تو زندگی برام ارزش قاعل نبود وقتی میفهمم برای خانوادش تو مجردیش عیدی ربع سکه میداده و الان این کارا رو برای من دریغ میکنه... حسود نیستم ولی دلم میخاد برا منم از این خرجا بکنه. 

درد و غم که زیاده .... کدومشو بگم ؟     من عاشقانه با هنسرم ازدواج کردم از همچیم گذش ...

یکی از درادمم اینه ک من خودمو گم کردم واقعا از لحاظ فرهنگی با خانواده شوهرم خیلی فرق داشتیم و اینو بعد عروسی فهمیدم... یهنی نوع لباس پوشیدن. تیپ . اصلا ادمی ک بودم نیسم شدم ی ادمی ک دوسش ندارم. از لباس پوشیدنم خوشم نمیاد. اونادهمیشه دنبال چیزا قدیمیو ارزونن.از اینکه سبزه هستمو بهم میگن سیاه حالم بد میسه از خودم. حتی ب دخترمم میگن عین خودت سیاهه. مادر شوهرپ میگه کاش ناخنا  و حالت دست بچت ب باباش بره . خب خلاف من چیه ک خدا نخاسته من سفید باشم و دست زیبایی داشته باشم. 

امروز دلم برای مادرم تنگه  هرلحظه جلوی چشممه  ۱۴ساله ازش محرومم،۱۴سابه زیر خاکه،روز ب رو ...

انگار حرف دل منو زدی چقد حسرت تو دلمه هر وقت یکی میره خونه ی مامانش از مامانش میگه یا مامانش بهش زنگ میزنه میخوام بمیرم،مامان میشنوی بخدا ده ساله یتیم شدم کی میگه بجه پدر نداشته باشه یتیمه دروغه من بدون مامانم از هزارتا یتیم یتیم ترم وحسرت بدل تر کاش میشد عزیز آدم زنده بشه ،مامان جات خیلی خالیه،وقتی بابام بخاطر زنش دلمو شکست نبودی،لحظه ی عروس شدنم،زایمان کردنم بی کس وتنها کنارم نبودی،نبودی بچه داری یادم بدی تک وتنها بچه داری کردم😔😔😔😔😔😔

خدایا بنده هات بدجوری داغونم کردن.خودت منومیبینی چه روزای رو میگذرونم خودت به دلم آرامش بده خیلی محتاج آرامشم....1400/4/28

از وقتی خواهرم نامزد کرده رفتارش خیلی تلخ و تند شده خیلی بی احترام میکنه سعی میکنم با شوخی و خنده رد کنم ولی واقعا ازش ناراحتم ولی نمیتونم به کسی بگم چون متهم میشم به اینکه چون بزرگترم و مجردم حساس شدم

2706