2733
2734
تصمیم گرفتم دور از چشم مامانم از عروسیم دعوتشون نکنم..

بهتر خوب کاری میکنی😒👌👌👌

مامانم میگه پاشو برو نون بگیر میگم من امروز تولدمه نباید کار کنم😌میگم مامان شام چی داریم؟؟!میگه منم امروز زاییدم نباید کار کنم😎...راس میگه خب چی بگم😐🖤*******هر وقت یکی تو مسیج دیر جوابمو بده منم تایمر میزارم همونقدر دیر جواب میدم😌#کینه_ای_باشیم😌******* آدمای اطرافت هرچقدرم که بد بودن یا بد میشن؛تو بد نباش(ببخش اما فراموش نکن) *******هر موقع یکی یه بدی در حقت کرد نگو خدا جوابشو بده ، خدا مهربونه میبخشه ...خودت پوستشو بک‌ن👌🏼🤗

اتفاقی تو‌ گوشی خواهرم چتشون برا خواهر بزرگم دیدم ک داشتن پشت سر من چ حرفا ناحقی میزدن به خدا سپردم به یکی شون گفتم به یکی هم چیزی نگفتم متوجه شدم مامانم هم گفته چیزی پشت سرم

وزن اولیه:۸۰ روز شروع دوره اول ۹۹/۵/۲۹ روز پایین دوره اول:۹۹/۷/۷.   وزن فعلی :۷۸.    وزن فعلی ۷۴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینکه مامانم از۹سالگیم داشت به بابام خیانت میکردوفقط من میدونستم.وحتی مامانمم میدونست که میدونم ولی باتهدیدبه مرگ خودش منومیترسوند.خیلی توبچگیم اذیت شدم😔مامانمالبته بیماری دوقطبی داره ومن مجبورشدم یکه وتنهابا  این قضیه کناربیام.حتی ابرومون جلوی شوهرم ودامادمونم رفت.خواهروبرادرمم قربانیه یه مادر بیمارشدن

2731

چی بکم بشدت افسرده شدم به شدت ناراحتم خیلیها لیاقت زندگی خوب رو ندارن اما دارن....همین...من خیلی ناشکری میکنم شاید....کاش خدا تو این برهه زمان به دادم برسه که واقعا به آرامش نیاز دارم.اول آرامش بعد هم یه پول قلمبه همین....

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊

راز خیلی بزرگی تو سینه م دارم.با درد دلاتون یادش افتادم خیلی گریه کردم...خدا من ببخشه😥

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀
دوس دارم برگردم به ۱۵سالگیم و دوباره شروع کنم ۹۰درصد کارایی که کردم و دیگه انجام نمیدم در این حد پشی ...

اگ‌عقل الانمو داشتم خیلی از کارای گذشتمو نمیکردم اما یه چیزی...اگه کارای گذشتمو نمیکردم عقل الانمو نداشتم😊😊😊

هرچه دلم خواست نه آن میشود                   هرچه خداخواست همان میشود❤تیکرعروسیمه

من قبلا كسى رو دوس داشتم 

دلم ميخواست اينا رو به اون ميگفتم:

خيييييلى دلم برات تنگ شده،ميدونم بى عقلم با اون كارا و حرفايى كه تو زدى،ولى من هنوز همونقدر دوستت دارم،همونقدرى كه بهت گفتم

كاش ميشذ كه باهم باشيم هميشههههههه

ما خيلى خوشبحت ميشديم،چون تو دقيقا نيمه ى ديگه ى من بودى

كاش تو هم مثل من فكر ميكردى😔من دلم ميخواست اين يه بارى كه زندگى ميكنم رو كنار تو تموم كنم...

خييبلى دوست دارم 

و بخاطر همين رهات كردم تا به هرچيزى كه دوس دارى برسى

ی رفیق دارم که من فهمیدم فقط من براش رفیقم و اون واسم رفیق نیست چیکار کنم؟ گردنبند دوستیمون رو در ب ...

شاید اونم روزی ب دردت خورد 

رابطه ات رو معمولی کن نه خیلی صمیمی

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد