2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احساس میکنم اصلا دوست داشتنی نیستم😔

هر فردی جذابیتای خودشو داره خودتو اول دوست داشته باش عزیزم به نظر بقیه هم اهمیت نده 

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستین:) مرسی از قلبای زیباتون💋
2728
ن گفتن صربان قلبش دیده نشده تو سونوی ی ماه پیش قلبش تشکیل شده بود

یه جا دیگه برو سونو دیده نشده دلیل نیست که نداره

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستین:) مرسی از قلبای زیباتون💋
2740

حرفی ک نمیتونم ب کسی بگم حتی شوهرم...

اینه ک پدر برگرد دلم برات  تنگ شده بابایی دلم برای مهربونیات برای اون چزوک دستان برای اون صورت گوشتیت تنگ شده 

چطور تونست خاک تورو در بر بگیره

پدر همه از خوبیات میگن همه حا همه فقط مادرشوهرم  ادن هفته ک خونش بودیم بهم گف با جاریات اتی کن دنیا ارزشی نداره مگه پدرت از مردنش خبر داشت

پدر  اسن حرف مادرشوهرم چنان قلبمو سوزوند ک جد نداره اما نتونستم ب کسی بگم حتی شوهرم ،انگار مادرشوهرم  مردن تورو سرزنش داد منو هیییییی پدر

پدر جان دیگ هیچکس نیست نصیحتم کنه دیگ هیچکس نیست بین ما خواهر برادرا  رو بگیره ک ازهم نرنجیم

پدر دیگ اون خونه ای ک توش بودی  هیچ صفایی نداره .دلم تنگته برات 

جوری ک  دلتنگیت چنان قلبمو فشار میده چنان بغض ب گلوم میزنه  ک خدا میدونه پس

پدر امشب ب خوابم بیا  توروخدا دلتنگتم 

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔
بچه ای که سالم نباشه و سقط بشه  دم در بهشت وای میسه تا مادرش نره داخل    این نمیره

یعنی منم میرم بهشت

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
از زندگیم راضی نیستم شوهرم خیلی آشغاله همین امشب گفت من صد در صد رفیقامو به تو ترجیح میدم الانم باها ...

جدا شو چرا زندیگیتو میخوای خراب کنی اگ. میبینی میشه درست شه حتما ببرش یپش مشاور ولی اگدرست شدنی نیس چرا زندگی خودتو میخوای خراب کنی

دلم میخوادش لعنتییییی

دلم واسه اون روزایی که اینستاش باز بود عکساشو میدیدم تنگ شده 

دلم برای وقتایی ک حس میکردم اونم دوسم داره تنگ شده

میخواااااامش😭

خیلی زیاد میخوامش😭😭😭😔

گاهی در قعر چاه گاه بر قله آسمان، بایپولار!                              کاهش وزن ۱۲ کیلویی در ۱۲ ماه: وزن اولیه ۷۲ کیلو قد ۱۷۲                      
2706