2733
2734
عنوان

هیچکس ارزش دلسوزی نداره

2681 بازدید | 18 پست

دوستان اینو نوشتم که شاید برای شما هم تجربه و درس عبرتی بشه 

من چند روزه بعد از مدت ها اومدم پیش خانوادم و دیشب توی خونه به دلایلی مجبور شدم تنها بمونم و خانوادم نبودن

نصف شب دیدم سقف در حال ریختن هست و صدای جیغ و داد و فحش کل ساختمان پر کرده و حدود  یک ساعتی ادامه داشت  

یک دفعه دیدم یکی داره مشت میکوبه به در که تورو خدا در باز کن داره منو میکشه

منم با ترس لرز در باز کردم

زن همسایه خودش پرت کرد تو منم اصلا نمیشناختمش و فقط دلم سوخته بود

یکدفعه دیدم شوهرش داره در رو میشکنه و فحش های رکیک جنسی میده 

اگر هستید بقیش رو بگم دوستان 

دلسوزی که نه

بهتره بگیم خودسوزی🥴🥴

دختری هستم از دیار خندان 👀  💫پیانیست💫  گیتاریست💫 💫نقاش💫   🌱در حال یادگیری اسکیت برد🌱   لطفا برای سلامتی پدر و مادرم و فامیلام یه صلوات بفرست👀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کجاش دلسوزی

اومدم بگم به خودت فکر کن 

ماجرا چیه به به

خدایا چرا هر چی صدات میکنم صدام بهت نمیرسه باهام قهری من که جز تو کسی رو ندارم اگه تو دستم رو نگیری توبهم توجه نکنی من به کجا پناه ببرم خدایا بیشتر از توانم امتحانم میکنی دیگه طاقتم تموم شده نمیکشم مگه نمیگن خدا یه دری رو ببنده در دیگه ای رو باز میکنه چرا همه درات به روم بسته است خدا جز تو پناهی ندارم پناهم باش دستم رو بگیر منو محکم تو بغلت بگیر خدایااااااااااااااآااااااااااااااااااااااااااااااا.😪😪😪😭😭😭😭😭😭😭 

منم گفتم الان زنگ میزنم پلیس بیاد تکلیفتو روشن کنه و زنش هی مانع میشد ولی اخرش من زنگ زدم و‌پلیس اومد تا زنش پلیس رو دید

شروع کرد که این زنه دروغگو هست دنبال دردسره به شوهر من چشم داره و اصلا سر این دعوامون شده و شروع کرد به غربتی گیری در اوردن و لعنت و نفرین کردن 

منم گفتم الان زنگ میزنم پلیس بیاد تکلیفتو روشن کنه و زنش هی مانع میشد ولی اخرش من زنگ زدم و‌پلیس اوم ...

خب اسی یه دمپایی می گرفتی دستت خودشو شوهرشو حسابی میزدی

خدایا چرا هر چی صدات میکنم صدام بهت نمیرسه باهام قهری من که جز تو کسی رو ندارم اگه تو دستم رو نگیری توبهم توجه نکنی من به کجا پناه ببرم خدایا بیشتر از توانم امتحانم میکنی دیگه طاقتم تموم شده نمیکشم مگه نمیگن خدا یه دری رو ببنده در دیگه ای رو باز میکنه چرا همه درات به روم بسته است خدا جز تو پناهی ندارم پناهم باش دستم رو بگیر منو محکم تو بغلت بگیر خدایااااااااااااااآااااااااااااااااااااااااااااااا.😪😪😪😭😭😭😭😭😭😭 
2740

توی همین حین یکدفعه یادم افتاد که حلقه و پشت حلقه ایم نیست و دقیقا روی میز بوده خلاصه که کلی دعوا شد و کار به کلانتری و غیره کشید 

اخه این چه کاری که بعضی ها میکنن که آدم دیگه به هیچکس حتی اگر داشت میمرد هم کمک نکنه 

توی همین حین یکدفعه یادم افتاد که حلقه و پشت حلقه ایم نیست و دقیقا روی میز بوده خلاصه که کلی دعوا شد ...

این آدما... دارن