2737
2734
عنوان

من و ماجراي دوست پسرم+عکس هامون

| مشاهده متن کامل بحث + 8941 بازدید | 218 پست

عزیزم منظورت پزشکیه؟؟ ۷ ساله ها دیدن وضع جسمانی ایشون تو روحیتون اثر نمی ذاره؟؟ من بیشتر نگرانم شما پزشک شی بعدش پشیمون شی آخه زیاد دیدم برای پزشکا سلامتی مهمه حتی شاید وسواسم داشته باشن. بعد شما ۱۶ سالته؟؟ نگران نیستی بینشت عوض شه؟؟

ببین عزیزم من فقط مطرح کردم جوابم ندادی عیبی نداره منظورم این بود که اینام مد نظرت باشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حالا از کجا میدونی پزشکی قبول میشی؟قبولیش به این راحتیام نیست دوما اینکه ۵ماه اونم دوتا شهر جدا که ...

دقیقا منم ۵ سال با همسرم بودم  الانم ۶ ساله ازدواج کردیم هنوز یه وقتا رفتارایی کارایی ازش میبینم میفهمم که هنوز نشناختمش  حالا ما با چه عشق آتشینی به هم رسیدیم  فعلا هم شوهرم سالمه و در حد یه زندگی نرمال  وضع مالیش خوبه   ولی یه وقتا با چیزای الکی  از چشم میفته  حالا اگه مجبور بودم هر روز تر و خشکش کنم که  واقعا توانشو ندارم ان شالله هیچوخت این مسئله پیش نیاد  نه تنها برای شوهر من برای همه. ولی خب ادمایی هستن که خیلی صبورن و میتونن ....... 

2731

بنظرم فعلا صبر کن، دوست بمونید

به این زودی تصمیم به ازدواج نگیر

به خودت زمان بده تا بتونی خوووب فکر کنی و عجولانه و سطحی و احساسی تصمیم نگیری

مواظب زیبائیهاتون باشید😘
عزیزم در آینده به مشکل برخورد میکنی🥺🥺 مگه این که عااااااااااشقش باشی براش جون بدی  وگرنه در ...

اگه برای سلامتیش میگی خوب میشه هااا

کاربریو گرفتم الان کاربر آقا هستم 
عزیزم منظورت پزشکیه؟؟ ۷ ساله ها دیدن وضع جسمانی ایشون تو روحیتون اثر نمی ذاره؟؟ من بیشتر نگرانم شما ...

میدونم سخته نمیدونم واقعا چیکار کنم 😢😢

2738

عزیزم از صحبتات هم مشخصه خیلی بچه ای   دوسال دیگه پزشک میشی با درآمد عالی؟  فکر کردی الکیه؟   بعدم زندگی با آدمی که نمیتونه تا حموم دسشویی بره خیلی سخته    درسته اونم انسانه ولی سخته زندگی با همچین آدمی    درست تصمیم نگیری به اونم آسیب میزنی پس فقط خودت رو نبین

به اینم فکر که که شخصی که نخاش اسیب دیده چقدر انجام ....براش سخته و البته سخت تر برای تو 

ایشون الان نمی تونن راه برن درسته؟

خوب عزیزم فکر اینم بکن که اگر سال ها بعد خواستی جدا بشی‌

باید یه شغل و در امدی داشته باشی تا روی پاهات وایسی 

این همه تلاش کردی درس خوندی که ولش کنی 

بنظرم حماقت محضه 

اصلا به فکر این هستی که ایشون مثل اعراد دیگه نمی تونه راه بره شاید این موضوع بعد ها برات عذاب اور بشه 

پس خوب فکر کن 

راستی اگر من جای شما بودم ادامه تحصیل میدادم

کاربری خانوم هدف من از زندگی تولید مثل نیست پس بهتره در نظرات من دخالت نکنی،مجرد و نامتعهد، من ترکم!

من واقعا نفهمیدم چرا همه گیر دادید به پزشک شدن من با 2 سال؟ 

توان توضیحشو ندارم وقتي گفتم میشم یعني میشم دور از انتظار نیست!!! 

همش حاشیه اااااااس

کاربری قبلی هم هربار چیزی رو خاستم بدونم فقط حاشیهههه بود آخرشم دعوا کردن 😂

الان 2 سال درس خوندن من ملاک نیست

😊😊سوال تاپیک چیز دیگه ای بود 😊😊

این هم بگم که فقط پول ملاک من نیست انقد سریع گارد نگیرید که من بخاطر پولش میخامش و از این حرفا😉

سلامتیش هم به دست میاره یعني تا موقعی که من کنکور بدم اونم حالش خوب میشه مثل روز اول... 

پس اینکه شاید آینده ام سخت باشه از نگهداریش این هم میره کنار 🙌🏻

به اینم فکر که که شخصی که نخاش اسیب دیده چقدر انجام ....براش سخته و البته سخت تر برای تو  ایشو ...

آره عزیزم الان نمیتونه راه بره اما خب با گذر زمان حالش بهتر میشه میتونه راه بره مثل روز اولش... 

منم درسمو ادامه میدم

منتها الان نمیدونم ازش جدا شم یا بمونم... 

میترسم این وسط خانوادم متوجه رابطمون بشن

2706