2737
2734
از همون خدات بخواه منم ببر پيش بچه ام

خداعمرباعزت بهت بده.توکل کن ب خودش ایشالادرست میشه

یه حاجت کوچیک از خدای بزرگ دارم..میشه برا رسمی شدنم صلوات بفرستی☺🌹صلوات فرستادید لایک کنید منم براتون بفرستم.عاقبتتون بخیر💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا منو بنده خودش نميدونه

میدونه.الان عصبی هستی

اول رو خودت کارکن خودتواروم کن 

هیچ کار خداغیرممکن نیست 

هیچ برگیم بدون اجازش نمیفته.توکل کن ب خودش

یه حاجت کوچیک از خدای بزرگ دارم..میشه برا رسمی شدنم صلوات بفرستی☺🌹صلوات فرستادید لایک کنید منم براتون بفرستم.عاقبتتون بخیر💖
من هيچ مشكل تخمدان و رحم ندارم من جنون حاملگي بهم دست ميده لمس ميشم خودمو ميزنم تا مرگ ميرم

جدی؟؟؟ چرا؟ علتش چیه؟ خب بالاخره یه درمانی داره

میدونی چرا حالم خوبه ؟چون تاحالا از حال خوب کسی حالم بد نشده            بهترین ها رو برای اطرافیانت بخواه ؛خدا خیلی مهربونه ؛ بهترین ها نصیبت خواهد شد   قووووول 
2728
از همون خدات بخواه منم ببر پيش بچه ام

می‌دونم خیلی سخته عزیزم ولی اینجور نگو؛ خدا جبران میکنه؛ بالاخره حکمتش این بوده. تو فامیل و اطراف داشتیم که بچشونو دوسه ماهگی از دست دادن ولی یکی دوسال بعد یه بچه دیگه خدا بهشون داد. من خودمم سقط داشتم تا حدودی درک میکنم سخته خیلی سخت ولی اینجوری نگو

میدونی چرا حالم خوبه ؟چون تاحالا از حال خوب کسی حالم بد نشده            بهترین ها رو برای اطرافیانت بخواه ؛خدا خیلی مهربونه ؛ بهترین ها نصیبت خواهد شد   قووووول 
می‌دونم خیلی سخته عزیزم ولی اینجور نگو؛ خدا جبران میکنه؛ بالاخره حکمتش این بوده. تو فامیل و اطراف دا ...

ميدوني من خيلي تو حاملگي زجر كشيدم از خدا خواستم كه گناه منو پاي بچه ام نزاره اما اون گذاشت

2738
ميدوني من خيلي تو حاملگي زجر كشيدم از خدا خواستم كه گناه منو پاي بچه ام نزاره اما اون گذاشت

اینم یه امتحانه؛ اینجور فکر نکن. انشالله بزودی با اومدن یه بچه این سختیا فراموشت میشه

اینم یه امتحانه؛ اینجور فکر نکن. انشالله بزودی با اومدن یه بچه این سختیا فراموشت میشه

تو فكر ميكني جاي بچه مو ميگيره سينه هام پر شيره شكمم هنوز زخمه الان سر خاكش رفتم روز مادر نزديكه من چطور كنار بيام

تو فكر ميكني جاي بچه مو ميگيره سينه هام پر شيره شكمم هنوز زخمه الان سر خاكش رفتم روز مادر نزديكه من ...

تو فكر ميكني جاي بچه مو ميگيره سينه هام پر شيره شكمم هنوز زخمه الان سر خاكش رفتم روز مادر نزديكه من ...

اونم بیاد بچته؛ الان سخته ولی بیاد درداتو جبران میکنه  ؛ بچه دوستمم چند ماهش بود ولی رفت؛ تنها نیستی که فقط میگی من

اونم بیاد بچته؛ الان سخته ولی بیاد درداتو جبران میکنه   ؛ بچه دوستمم چند ماهش بود ولی رفت؛ تنه ...

خيلي آدم شادي بودم از روزي كه حامله شدم تا الان فقط زجر كشيدم همه ميترسن افسرده بشم كارم فقط گريه شده ميترسم رحم اجاره اي ام بگيرم اما بچه رو نخوام

خيلي آدم شادي بودم از روزي كه حامله شدم تا الان فقط زجر كشيدم همه ميترسن افسرده بشم كارم فقط گريه شد ...

انشالله خدا بهترین راه و بذاره جلوی پات و بزودی تاپیک خوشحال کننده بدی  

2706