2737
2739
عنوان

بدجوری ریزش مو دارم .ناجوووووور

212 بازدید | 27 پست

از پارسال که پلی کزستیک شدم وحشتناک موهام میریخت.مثلا بعد از حموم تا 500 تا هم میریخت بعد که دوا و درمون کردم و پلی کیستیکم رفع شد و فقط الان یکم تنبلی تخمدان خفیف دارم اما بازم میریزه بعد حموم بالای 100 تا روزانه همینجوری میریزه رو بالشتو و رو سرامیکا رو لباسام پرههههه جرات ندارم شونه بزنم.موهام دسته ای میریزه.

همه نوع مکمل و ماسک و امپولو دکترم امتحان کردم.جواب نداده😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم مثل تو بودم دور از الان.موهامو از ته با ماشین زدم روشم تیغ کشیدم شوهرم برام ماشین زد.الان پسرونه شده و تقریبا۶ ۷ماهی میگذره انشالله زودتر بزرگ شه ناچار بودم چون ریزش شدید داشتم

دوستان برام صلوات بفرستین💓چن تا مشکل دارم🌸لایک کنید منم براتون بفرستم🥰
2728
2738
منم مثل تو بودم دور از الان.موهامو از ته با ماشین زدم روشم تیغ کشیدم شوهرم برام ماشین زد.الان پسرونه ...

اتفاقا منم زدم با ماشین الان همون پسرونه شده.الان ریزشت قطع شده؟

عزیزم منم عین توام ، شقیقه هام کلا دارن میریزن  اگه کسی چیزی گفت بهم بگو

من شقیقه هام سفید سفید شده.اون به کنار کلااااا از همه جا میریزه.از پشت از بالا از همه ی قسمتا میریزه 

وااای منم مث شمام شدیدریزش مو دارم دیگه دارم کچل میشم هرجامیرم مومیبینم اوووففف کوتاهه کوتاه کردم موهاموپسرونه زدم از هرنوع شامپوریزش مو وروغن واسه ریزش استفاده کردم قرص هرویت وفارماتون استفاده کردم ولی هیچی تاثیرنداشته 

میگم تاس نشم یه وقت

عزیزم منم عین توام ، شقیقه هام کلا دارن میریزن  اگه کسی چیزی گفت بهم بگو

دکتر به من محلول الی ژن داد هرشب میزنم ریزشش خیلی کم شده  بالا گفتم اسم داروها رو تاثیر داشت

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنون میشم  خدایا شکرت بابت همه چی 
2706