2733
2739

بهش میگفتی خب 

میگفتی منم الان باید داد و بیداد کنم همسایه ها رو بریزم اینجا،تو ب من شک داری؟

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢

داره یه چیزو قایم می کنه که اینجوری عصبی شده واگر نه بایه نشون دادن شماره این بحثا تموم می شه می ره

🌻من برای عزیزانم حال خوبی ساختم که قیمت این حالشان رابادل تنهایم پرداختم🌻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه چیزی بگم ناراحت نمیشید؟فقط استارتر نه ها....میگم واقعا اینایی ک از شوهراتون میگید راسته؟؟

به قرآن 

گرفتار یه روانی شدم

اگه به من بگه کی زنگ زد میگم فلانی .بیا اینم گوشیم بگیر

ولی اون

بااینکه قبلا خیانت کرده بم .میگه مگه من فاسدم که اینجوری پرسیدی

داد وهوار .فحش زشت

2728
یه چیزی بگم ناراحت نمیشید؟فقط استارتر نه ها....میگم واقعا اینایی ک از شوهراتون میگید راسته؟؟

سوال منم هست،یعنی یه ادم که حالت طبیعی داره یهویی با یه سوال داد میزنه؟

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
2740

شاید ترسیده بری خونه بابات قهر،برای همین موقع بیرون رفتنت ازت پرسیده کجا میری احتمالا اوایل زندگیتونه اینطوری سرچیزای این چنینی قهرمیکنین باگذشت زمان بهترمیشه

خنده داره که باید برای دکترووکیل شدن آموزش ببینی ولی برای پدرو مادرشدن نه !هرهالویی میتواند پدرومادربشه حتی لازم نیست تویه سمینار یه روزه شرکت کنه...

بله راس می گن اما فقط بدبختیاشونو می گن خوشیاشون وال خودشونه

🌻من برای عزیزانم حال خوبی ساختم که قیمت این حالشان رابادل تنهایم پرداختم🌻
سوال منم هست،یعنی یه ادم که حالت طبیعی داره یهویی با یه سوال داد میزنه؟

خیانت ک فرت و فرت اینجاهم راحت تعریف میکنن کتک فحاشی شکاکی تا یه حدیش طبیعیه ولی جوری ک اینجا میشنوم انگار با یه روانی و قاتل زنجیره ای زندگی میکنن.ینی زناشون هیچ مشکلی ندارن؟؟