2733
2734
همین  میگه نه تو یه حالتی پرسیدی  مفهومش اینه که به نظرت من خرابم فاسدم

عزیزم وقتی میبینی حساسه،لحنتو عوض کن بپرس

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
به قرآن  گرفتار یه روانی شدم اگه به من بگه کی زنگ زد میگم فلانی .بیا اینم گوشیم بگیر ولی ...

حتما دوباره داره خبانت میکنع ک اینجوری رفتار میکنه 

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند..آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

میگفتی نظر من انگار مهم نیست ولی احتمالا بنظر خودت خراب و فاسدی 

ذهنیتت این نباشه مثل من جواب درست رو بدون داد و فریاد میدی😊

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
بله راس می گن اما فقط بدبختیاشونو می گن خوشیاشون وال خودشونه

اخه بدبختیاشون درحدیه ک خوشی هم داشته باشه فایده نداره خوشایشون.چقدر با خواهرشوهر و عروس مشکل دارن؟من خانواده ی مامانم ۶ تا عروسن ۶ تا خواهرشوهر ولی یه حرف کوچیک بینشون نشده با اینکه زیاد همو میبینن

2740
همین  میگه نه تو یه حالتی پرسیدی  مفهومش اینه که به نظرت من خرابم فاسدم

وقتی کاری نکرده باشه توهر حالتی هم بپرسی معنی نداره اما وقتی یه چیزی قایم کنه متوجه حالتها می شه😡

🌻من برای عزیزانم حال خوبی ساختم که قیمت این حالشان رابادل تنهایم پرداختم🌻

این سوال چیزی نبود که اینجوری جواب داد راستش من شک میکردم. نهایت جواب نمیداد نه اینکه کولی بازی در بیاره 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
یه چیزی بگم ناراحت نمیشید؟فقط استارتر نه ها....میگم واقعا اینایی ک از شوهراتون میگید راسته؟؟

من که همه چیو راست میگم 

بلکی یه کمکی به زندگیم بشه 😔😔

شادم که تقدیر من اینگونه رقم خورد ... شاعر بشوم از تو چشمت بنویسم 😍♥️😘
اخه بدبختیاشون درحدیه ک خوشی هم داشته باشه فایده نداره خوشایشون.چقدر با خواهرشوهر و عروس مشکل دارن؟م ...

الکی حساس می شن زیادم جدی نیست البته منظورم همه نیستا ولی خیلی ها الکی موضوع بزرگ می کنن هم خودشونو ناراحت می کنن هم بقیه رو البته به اسی بر نخوره ها منظورم همه نیست

🌻من برای عزیزانم حال خوبی ساختم که قیمت این حالشان رابادل تنهایم پرداختم🌻