2733
2734
عنوان

مامان بابام دندونامو ارتودنسی نمیکنن.اصلا خرجمو نمیدن

| مشاهده متن کامل بحث + 6442 بازدید | 178 پست
بخدا من خودم به عنوان یه مادر حاضر نیستم دخترم تا تو خونه منه بره سر هر کاری مگر اینکه کارمند بشه . ...

والا گناه دارن از صبح برن برا ۵۰۰. بعد یه دختر حداقل ماهی ۱۰۰ تومن لباس زیر.نوار. لاک‌وماک مزخاد. ۲۰۰ تومن رفت وامد.میمونه ۲۰۰ دویست بده مانتو. هزینه میلیونی دندان پزشکی ازکجا بیاره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
با توئه بهت میگه بی مصرف پر ادعا،بعد بهش میگی دهنت طلا🤔

شاید انتقاد پذیره😂

بالاخره فیلمنامه ها تکمیل شد یکی با نام سه داستان مارمولک محور و یکی به اسم بازی سرنوشت،داخل گوگل سرچ شودJust finished our multiple scripts which can be reviewed by searching their titles in google
والا گناه دارن از صبح برن برا ۵۰۰. بعد یه دختر حداقل ماهی ۱۰۰ تومن لباس زیر.نوار. لاک‌وماک مزخاد. ۲۰ ...

دقیقا من دوتومن خرج کردم واسه همین چیزایی که گفتی بعد میان میگن پولارو چیکار کردی ! هیچی خرج مواد مخدر کردیم 😂😂😂😑

خدایا داده ونداده ات راشکر

چرا توهین میکنید ؟ چتونه دقیقا ؟؟؟؟ 

فرهنگ استفاده از مجازی هیچی میگیم یاد نگرفتید اما دیگه شعور و ادب هرکس نباید بهش اجازه بده اینجوری حرف بزنه 😐😐😐😐

استارتر میگه پدر و مادرم حمایت نمیکنن یا نصیحت کنید یا راهنمایی کنید یا رد شید از تاپیکش این چه طرز صحبت کردنه اخه 🙄🙄🙄🙄

2738

عزیزم شما یه جا گفتی ۲۲ سالته و پرستاری میخونی

۲۲ هنوز وقت ازدواجش هم نرسیده!!!

یعنی پرستار هم باشی نمیخوای سر کار بری؟؟؟؟

عجب!!!!

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     
والا گناه دارن از صبح برن برا ۵۰۰. بعد یه دختر حداقل ماهی ۱۰۰ تومن لباس زیر.نوار. لاک‌وماک مزخاد. ۲۰ ...

اره بخدا.خونه پدر سختی بکشن خونه شوهرم.چه گناهی کردن که ما بدنیا اوردیمشون.بهتر از کوچیکی هر چند کم براشون پس انداز کنیم اون موقع چه کنم چه کنم نکنیم.بخدا من دخترم الان سه سالشه از الان غصه جهیزیه براش میخورم🤣🤣🤣

من ۱۷سالم با خواهرم که کوچیک تر از منه ارتودنسی کردیم تقریبا دوسال پیش حدودا ۲۷تومنی بیشترم تموم شد ...

خدا حفظشون کنه شما هم باید قدر دان پدر و مادرتون باشین  درستش هم همینه وقتی  کسی بچه ای را دنیا میاره باید ازش همه جوره حمایت کنه زنده باشن

دل را  به حریم عشق بسپار و برو فرسنگ به فرسنگ خدا با ما هست
اره بخدا.خونه پدر سختی بکشن خونه شوهرم.چه گناهی کردن که ما بدنیا اوردیمشون.بهتر از کوچیکی هر چند کم ...

کاش دخترهامون رو مصرف کننده بار نیاریم

درسته در قبالشون مسئولیم ولی نه تا آخر عمر

تافته جدابافته که نیستن، تخم دو زرده هم نمیگذارن که تا خونه پدری هستن پدر و مادر خرجشون رو بدن بعد هم که ازدواج کردن شوهر بدبخت!!!!

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     
عزیزم شما یه جا گفتی ۲۲ سالته و پرستاری میخونی ۲۲ هنوز وقت ازدواجش هم نرسیده!!! یعنی پرستار هم باش ...

من فک کردم ۳۵سالشه انقد گفت سنش گذشته پس باید من ۳۰ساله فسیل وسنگواره بشم 😂😂😂

خدایا داده ونداده ات راشکر
2706